Авторизація

» » » Вчені повідомили про нову хворобу сучасних людей

Вчені повідомили про нову хворобу сучасних людей

Вчені повідомили про нову хворобу сучасних людей Співробітники Бейлорського університету, США, розповіли про зростаючу в своїх масштабах кіберхондрію - відхилення, яке вони назвали новою хворобою сучасних людей. Помітним симптомом цієї недуги стає постійне прагнення до пошуку хворобливих ознак в інтернеті.
Дослідники заявили про те, що велика кількість людей в наші дні витрачають вільний час на пошуки ознак нібито властивих їм
захворювань в мережі і ставлять з їх допомогою собі діагнози. Переглядаючи безліч сумнівних сайтів і самостійно у себе щось діагностуючи, такі індивіди нервують ще сильніше - саме так проявляється кіберхондрія, відзначили експерти.

Може здатися, що таким хобі захоплені звичайні іпохондрики. Але вчені стверджують: люди, стурбовані знахідкою у себе недугів за допомогою інтернету, виходять за рамки іпохондрії. Жертви кіберхондрії починають хвилюватися про суму, яка буде потрібна на їх лікування, про свою непрацездатності, про втрату роботи, - і в результаті зазнають набагато більший стрес. Більш того, при вивченні медичної літератури в мережі такі люди в силу своєї некомпетентності схильні виявляти у себе відразу кілька захворювань, ознаки яких вони «бачать».

Читайте також: Психологи розповіли, чому дорослі люди безпорадні

Фахівці відзначають безглуздість дій, пов'язаних зі спробами ставити собі діагнози, користуючись відомостями з віртуального простору, адже велика частина інформації, розміщеної в Інтернеті, є сумнівною, а не науковою. У той же час вони констатують, що кіберхондрія останнім часом набула масштабів справжньої епідемії.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829