Авторизація

» » » Повільний інтернет шкідливий для здоров'я

Повільний інтернет шкідливий для здоров'я

Повільний інтернет шкідливий для здоров'я Гальмуючі відео в мережі роблять негативний вплив на здоров'я людини. До такого висновку прийшли фахівці компанії Ericsson, які провели дослідження в рамках проекту "Стрес при затримках відеопотоку".

Виявилося, що при затримках відеопотоку користувачі відчувають сильне емоційне напруження, яке негативно позначається на нервовій системі і серці. Частота серцевих скорочень в таких ситуаціях збільшується на 38 відсотків, а повторна затримка, пов'язана з буферизацією, провокує подвійний стрес.

Вплив гальмуючого відео вчені зіставляють з стомлюючою пробіжкою або фільмом жахів. Правда, якщо затримка триває більше шести секунд, рівень стресу починає коливатися. У таких випадках у добровольців експерименту з'являлися невербальні ознаки втрати інтересу до подій.

Читайте також: Вчені спростували міф про користь довгого сну

Раніше вчені заявили, що люди легше виконують вправи з інтенсивним фізичним навантаженням, вимовляючи вголос лайки, вважають британські і американські психологи. Виголошений мат стимулює симпатичну нервову систему людини, яка активізується при стресі.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930