Авторизація

» » » Колоноскопія у Львові: показання, проведення, відновлення після процедури

Колоноскопія у Львові: показання, проведення, відновлення після процедури

Серед онкологічних захворювань саме рак прямої кишки займає одну з лідируючих позицій. Зазвичай патологія починається з розвитку поліпів та невеликих змін слизової, які можна вчасно діагностувати завдяки колоносокпії. Це інформативна діагностична процедура, що дає можливість легко визначити особливості слизової оболонки прямої та товстої кишок. Дізнатися більше про колоноскопію або подати заявку на запис можна за посиланням https://rodyna-medical.com.ua/project/kolonoskopiya-u-lvovi/.

Колоноскопія у Львові: показання, проведення, відновлення після процедури

Чому пацієнти відтягуються свій візит до лікаря, коли мова йде про делікатні проблеми нижче поясу? Не варто соромитися, адже ви не єдина людина, якій роблять колоноскопію. Щодня лікарі проводять дослідження пацієнтам різних вікових груп та намагаються забезпечити максимально комфортні умови для кожного. Навіщо думати про деталі дослідження, якщо головним є результат обстеження та його значення для вашого здоров’я.


Кому та коли потрібно зробити колоноскопію?


Таке обстеження товстої кишки проводить досвідчений лікар за допомогою спеціального оптичного приладу, що має назву колоноскоп. Завдяки використанню сучасного оснащення, фахівець може не лише оцінити зовнішні особливості слизової оболонки кишки, а й зробити біопсію тканини з метою проведення подальшого гістологічного дослідження. Існує кілька тривожних симптомів, за появи яких слід звернутися до лікаря та зробити колоноскопію:  • Поява патологічних виділень з прямої кишки: слиз, гній, кров.

  • Розлади кишківника, що супроводжуються закрепами або діареєю.

  • Зміни у результатах КТ або УЗД.

  • Наявність поліпів або пухлин прямої кишки.

  • Виразковий коліт.

  • Підвищена температура тіла протягом тривалого періоду без видимої причини.

  • Відчуття стороннього тіла в ділянці ануса.


В рамках скринінгу на рак товстої кишки – саме колоноскопія має величезне значення. Для усунення неприємних відчуттів під час процедури, обстеження можуть проводити зі знеболенням, але зазвичай в цьому нема потреби, адже дослідження є безболісним. Якщо під час колоноскопії, лікарем буде виявлено поліпи, їх можна видалити, максимально безпечно для пацієнта. 


Процес відновлення після ендоскопічного обстеження: як використовувалася місцева анестезія, пацієнт може відразу йти додому. Приватний медичний центр «Родина» надає широкий спектр послуг з діагностики, лікування та профілактики різноманітних захворювань прямої кишки. Всі маніпуляції проводять досвідчені лікарі в умовах обладнаного кабінету, тому ризик ускладнень зводиться до мінімуму.


Переваги колоноскопії


Методика обстеження товстої кишки – це ефективна діагностика і профілактика захворювань кишківника. Можна дослідити найбільш складні ділянки слизової, провести біопсію та діагностувати найменші зміни, ще до появи яскравої симптоматики. Під час обстеження лікар може видалити поліпи або пухлини, без додаткового оперативного втручання.Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728