Авторизація

» » » Глюкометр: важливість вимірювання цукру в крові

Глюкометр: важливість вимірювання цукру в крові

Цукровий діабет, також відомий як діабет, — це стан, який впливає на здатність організму переробляти цукор у крові. Існує два основних типи діабету: тип 1 і тип 2. Діабет 1 типу, раніше відомий як ювенільний діабет або інсулінозалежний діабет, викликаний нездатністю організму виробляти інсулін.

Глюкометр: важливість вимірювання цукру в крові

Діабет другого типу, який раніше називали діабетом дорослих або неінсулінозалежним діабетом, викликаний нездатністю організму правильно використовувати інсулін. Обидва типи діабету можуть призвести до серйозних ускладнень, включаючи хвороби серця, інсульт, ниркову недостатність та сліпоту. Рання діагностика та лікування дуже важливі для управління станом та запобігання цим ускладненням.


Що таке глюкометр


Глюкометр – це медичний прилад, який використовується для вимірювання рівня цукру в крові. Його можна використовувати вдома або у медичних закладах. Глюкометри працюють шляхом проколювання шкіри для забору невеликої краплі крові, яка потім поміщається на тест-смужку. Смужка вставляється в глюкометр і рівень цукру в крові відображається на екрані. Глюкометр – важливий інструмент для людей з діабетом, оскільки вони допомагають контролювати рівень цукру в крові та відповідним чином коригувати дози інсуліну. Багато глюкометрів сьогодні оснащені технологією Bluetooth, яка дозволяє користувачам синхронізувати дані зі смартфоном або комп'ютером. Це дозволяє легко відстежувати рівень цукру в крові з часом.


Своєчасне інформування рятує життя


Є багато важливих причин вимірювати рівень цукру у крові за допомогою глюкометра.


·     По-перше, це може допомогти вам краще керувати своїм діабетом. Відстежуючи рівень цукру в крові, ви можете змінити спосіб життя або скоригувати дозування ліків, щоб підтримувати рівень цукру в крові у здоровому діапазоні.


·     По-друге, вимірювання рівня цукру в крові допоможе вам уникнути небезпечних ускладнень діабету, таких як діабетичний кетоацидоз чи гіпоглікемія.


·     По-третє, моніторинг цукру в крові може допомогти вам виявити тенденції та закономірності, які можуть бути корисними в управлінні діабетом.


·     Нарешті деякі глюкометри також дозволяють відстежувати інші важливі показники здоров'я, такі як споживання вуглеводів або рівень фізичної активності.


Регулярно вимірюючи рівень цукру в крові приладом з Інтернет-аптеки «Здравиця», ви можете отримати цінні відомості про свій загальний стан здоров'я та управління діабетом.Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031