Авторизація

» » » 4 комплексні чек-апи для дітей, які можна пройти у приватній клініці

4 комплексні чек-апи для дітей, які можна пройти у приватній клініці

Відповідальність за здоров’я дитини віком до 18 років покладається на батьків. Але до якого лікаря вести дитини та я у якому віці, чітко знають не всі дорослі.
4 комплексні чек-апи для дітей, які можна пройти у приватній клініці

Щоб полегшити процедуру обстеження дітлахів, приватний медичний центр “Добробут” розробив програми комплексних обстежень для дітей різного віку.

В рамках чек-апів проводять всі необхідні обстеження та лабораторні дослідження, за результатами яких педіатр може побачити повну клінічну картину й зробити правильний висновок про стан здоров’я.

Перед вами 4 комплексні програми обстежень, які можна пройти на базі медцентру Добробут Київ.

Check-up “Болю NET”


Коли у дитини постійно болить голова, це може свідчити про серйозні порушення системи кровообігу. Тож за появи тривожного симптому у вигляді постійних мігреней батькам потрібно відвести дитину для комплексного обстеження у лікарню.

Щоб виявити причину болю, маленького пацієнта обстежують невролог, офтальмолог, кардіолог, які оцінюють результати лабораторних та інструментальних досліджень: електрокардіограму, загальний аналіз крові та дуплексне сканування судин голови та шиї.

“Здоров’я дитини”: від 0 до 1 року


У перший рік життя дитину мають обстежити усі профільні спеціалісти, навіть коли відсутні видимі скарги. Потрібно пересвідчитися, що дитина розвивається нормально - всі органи сформовані правильно та функціонують без збоїв.

У мережі київських клінік маленьких пацієнтів обстежує дитинолог (не педіатр) - фахівець, який спеціалізується на дитячих захворюваннях. У рамках програми прийом заплановано раз на місяць у лікарні, можна зробити розгорнутий аналіз крові, є можливість викликати лікаря додому, коли стан дитини складний.

“Бути здоровим”: від 1 до 17 років


У цей період організм дитини активно розвивається та росте, тому потрібно стежити за всіма показниками та обстежувати різні системи, роблячи комплексі огляди в основних спеціалістів для профілактики. Мова про педіатра, ортопеда, офтальмолога, невролога та інших фахівців.

Всі ці консультація можна отримати у рамках комплексного обстеження малюків віком від 1 до 17 років у “Добробуті”. Заразом у медцентрі проводять аналіз крові, сечі, УЗД очеревини.

Зручно, що клієнти клініки мають змогу відвідувати лікарів за індивідуальним графіком, отримуючи пріоритетний запис до лікаря.

“Підлітковий Check up”: від 9 до 17 років


У підлітковому віці діти потребують додаткового обстеження статевої системи та гормонального фону. На розвиток дитини та стан її здоров’я у цьому віці впливають різні чинники: спосіб життя, харчування, спадковість, психологічний стан тощо.

Тому до програми підліткового чек-апу у “Добробуті” входить огляд шести основних лікарів, серед них - офтальмолог, ЛОР, невролог. Проводяться потрібні лабораторні дослідження та інструментальна діагностика, в тому числі УЗД щитоподібної залози.

Після проведення обстежень батькам видають довідки про стан здоров’я дитини за формами, передбаченими МОЗ України.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031