Авторизація

» » » Розпочато другий етап вакцинації від поліомієліту

Розпочато другий етап вакцинації від поліомієліту

Розпочато другий етап вакцинації від поліомієлітуПід час першого раунду імунізації 64,7% дітей, які підлягали щепленню, були вакциновані від поліомієліту.

Якщо брати в абсолютних цифрах, близько півтора мільйона дітей було вакциновано. Про це повідомив Сергій Платов, заступник директора Департаменту громадського здоров'я МОЗ України, якого цитує Радіо Свобода.

За його словами, у відомстві хотіли би мати більший рівень охоплення на перший раунд, але ж є певні обставини."Але ми просто побачили позитивну динаміку, коли кількість батьків, які приходили на вакцинацію, вже на кінець першого раунду значно зростала і по суті вже, як кажуть, останній тиждень раунду були дуже активними. Тому ми сподіваємося, що на другий раунд батьки перейнялися цією проблематикою, що це є важливо, що це є серйозно, що треба дітей вакцинувати. І ми сподіваємося, що другий раунд пройде більш вдало, я маю на увазі, що рівень охоплення буде значно більший", - каже він.

Кіровоградська, Миколаївська, Хмельницька області – на перших позиціях із вакцинації, а в Одеській, Донецькій областях та в Києві вакцинованих найменше.

Є регіони які відстали він інших. "Деякі регіони не включилися своєчасно. Можливо, теж не встигли показати хороший результат. Але більшість у нас все таки показали доволі непоганий результат. І ми сподіваємося, що вони виправляться вже під час другого туру. Тим більше, що ці діти, які не отримали щеплення в першому раунді, вони отримають його в другому", - додає він.

За словами чиновника, існує також проблема, коли батьки не хочуть вакцинувати своїх дітей. "Ми працюємо з такими батьками, але ж у нас такий спосіб – тільки переконувати таких батьків, пояснювати. До речі, якщо подивитися на кількість відмов, які були в першому раунді, їх кількість була не така значна, і тому ми говоримо, що все таки більшість батьків, напевно, це все таки сприймає правильно. Вважають, що треба захищати дитину і вакцинувати її, щоб бути впевненим, що ця дитина ніколи не захворіє таким тяжким захворюванням як поліомієліт", - каже він.

Він додає, що серед причин відмов - це і частково заспокоєність батьків, не сприйнятя вакцинації. "Якщо цієї інфекції немає, то чого я буду вакцинувати? Але ж тому її і немає, тому що всі вакциновані. Якщо люди перестають вакцинуватися, ця інфекція з’являється, це треба чітко усвідомлювати", - переймається чиновник

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930