Авторизація

» » » Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки за роком народження

Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки за роком народження

Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки за роком народження

Фото: Гороскоп на рік Собаки (pixabay.com/figurenshop)
Що готує рік Жовтого Собаки, кітайський гороскоп за роком народження, - в матеріалі Styler
Напередодні Нового 2018 року багатьом з нас хочеться дізнатися, що ж принесе рік Земляного Собаки. Styler пропонує східний гороскоп за роком народження для кожного знака.
Які зміни на нас очікують в житті, які фінансові перспективи, кар'єрні злети і падіння, стан здоров'я та особисті стосунки, - про все це розповімо далі.
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки для знака Щур
Для знака Щур рік Земляного Собаки буде неоднозначним. Господар року не потерпить хитрості, властивої Щурам, а тому вам слід переглянути свою лінію поведінки, щоб досягти успіху в новому році. У сфері кар'єри очікується стабільність. Собака допоможе налагодженню надійних взаємовідносин з оточуючими і в особистому житті. Здоров'я також не підведе, але варто поберегти хребет.
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки для знака Бик
Гарний період чекає на тих, хто народився в рік Бика. Собака з повагою ставиться до трудівників. Однак занадто гордим бикам краще зменшити амбіції, інакше вони ризикують втратити свій статус і фінансове благополуччя. Уникайте стресів, щоб не спровокувати проблеми зі здоров'ям. На особистому фронті у рік Собаки вас чекає стабільність.
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки за роком народження
Фото: Східний гороскоп на рік Собаки (pixabay.com/Katrina_S)
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки для знака Тигр
Хоч Собака і недолюблює котів, проте, людям, що народилися в рік Тигра, не варто особливо переживати. Питання кар'єри будуть вирішуватися просто, можливе просування вгору. Грошима Тигри також будуть не ображені, хоча додаткових надходжень не передбачається. В особистому житті з'являться перспективи для зміцнення відносин. А в плані здоров'я нічого серйознішого  від застуд не очікується.
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки для знака Кролик
Собака лояльно ставиться до представників знаку Кролик. Рік обіцяє бути стабільним. Ваша робота буде збігатися з улюбленою справою і принесе прибуток. Найбільш уразливими у Кроликів в 2018 році будуть органи шлунково-кишкового тракту, а тому дотримуйтесь дієти. Якщо ви самотні, уникайте любовних зв'язків з сімейними людьми - Собака не пробачить зради і строго покарає розлучника.
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки за роком народження
Фото: Гороскоп за роком народження для Кролика (pixabay.com/castleguard)
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки для знака Дракон
Для народжених у рік Дракона 2018 рік буде непростим. Вам доведеться поборотися за свою удачу, оскільки Собака не шанує представників знака Дракона. Марнотратам доведеться тугіше затягнути пояси, тому що витрати можуть перевищити надходження. У питаннях кар'єри краще все робити планомірно, не форсуючи події. Також цей період життя загрожує травмами. Проте для зміцнення сімейних уз це дуже хороший рік.
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки для знака Змія
Представників знака Змія господиня 2018 року нагородить стабільним фінансовим становищем і міцним статусом на роботі. Але натомість від вас буде потрібна чесність і виконання зобов'язань, інакше не уникнути конфліктів. Аналогічна ситуація може виникнути і на особистому фронті: найменша брехня призведе до конфронтації. Загартовуйтеся, щоб уникнути серйозних проблем зі здоров'ям.
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки за роком народження
Фото: Гороскоп за роком народження для знака Кінь (pixabay.com/StockSnap)
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки для знака Кінь
Людям, чиїм роком народження управляє Кінь, гріх скаржитися на життя в наступаючому році. Собака добре ставиться до Коня, а тому буде допомагати в усіх сферах, навіть там, де ви можете прийняти невірне рішення. У роботі вам зустрінуться адекватні партнери, в кар'єрі чекайте підвищення, з грошима не виникне затримок, а в особистому житті увага сфокусується на сім'ї. Займіться зміцненням імунітету.
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки для знака Коза
Доброта Кози здатна підкорити Собаку, так що в 2018 році підтримка представникам цього знаку забезпечена. Вдалий період для професійного зростання і накопичення грошей. У вас з'явиться надійний покровитель. Важливо переглянути свої пріоритети, відмовитись від матеріальних благ на користь духовного зростання. Можуть виникнути проблеми з дихальними шляхами.
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки за роком народження
Фото: Гороскоп за роком народження для Мавпи (pixabay.com/Alexas_Fotos)
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки для знака Мавпа
Собака насторожено відноситься до невгамовних Мавп. Але вона не буде ставити вам палиці в колеса, якщо повірить в вашу щирість. У питаннях кар'єри необхідно весь час показувати свою компетентність. Не варто починати нові справи. Рік не обіцяє бути щедрим, але і збитків не передбачається. У справах амурних варто проявити стриманість, тоді любов вам обов'язково посміхнеться.
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки для знака Півень
Собака явно відрізняється за темпераментом від Півня. А тому і взаєморозуміння між цими знаками дуже натягнуте. Вам доведеться весь час бути розсудливим і спокійним, щоб 2018 рік був вдалим. У питаннях кар'єри не варто випинатися, інакше ризикуєте отримати по голові і по кишені. Ваше здоров'я можуть підірвати шкідливі звички. Зате в сім'ї все гаразд і можливе поповнення.
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки за роком народження
Фото: Гороскоп за роком народження для Собаки (pixabay.com/StockSnap)
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки для знака Собака
Люди, народжені в рік Собаки, настав ваш час! Для вас це сприятливий період, адже саме Собака є символом 2018 року. Ви будете задоволені роботою, ваших фінансів вистачить на реалізацію розумних бажань, здоров'я не підведе, кар'єрний ріст забезпечений, відпочинок дозволить набратися сил і вражень. Та й в справах амурних у вас панує повна гармонія і взаєморозуміння.
Східний гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки для знака Свиня
Собака лояльно ставиться до знаку Свині, так що на вас чекає спокійний неметушливий рік. Не варто засмучуватися, навіть якщо здасться, що в розвитку кар'єри намічається пауза. Це ніяк не відіб'ється на вашому матеріальному становищі. Щоб у 2018 році не підвело здоров'я, зверніть увагу на алергічні реакції організму. В особистих відносинах на зміну пристрасті прийде статечність.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930