Авторизація

» » » Хто ховається під псевдонімами Таня Лі та Dana Queen: відверте інтерв'ю вокалісток гурту "Selfy"

Хто ховається під псевдонімами Таня Лі та Dana Queen: відверте інтерв'ю вокалісток гурту "Selfy"

Хто ховається під псевдонімами Таня Лі та Dana Queen: відверте інтерв'ю вокалісток гурту "Selfy"

Група "Selfy" (колаж РБК-Україна)
Дует "Selfy" - успішна музична паралель в творчості відомого продюсера, автора і виконавця Олександра Яременка
Групу "Selfy" називають одним з найбільш гучних відкриттів українського шоу-бізнесу. Дует складається з двох прекрасних дівчат, які вирішили залишитися під псевдонімами Таня Лті та Dana Queen. Відомо, що група була заснована в січні 2014 року продюсером, композитором і виконавцем пісень Олександром Яременком.
За три роки музичної кар'єри "Selfy" потрапили в число номінантів популярної премії в Україні M1 Music Awards 2016. Візитною карткою гурту є пісні "Галя балувана", "Вишиваночка" та "Гаджети".
Styler вирішив зустрітися з дуетом, щоб з'ясувати, хто ж все-таки ховається під настільки незвичайними псевдонімами, а також дізнатися подробиці про життя і творчість дівчат.
Хто ховається під псевдонімами Таня Лі та Dana Queen: відверте інтерв'ю вокалісток гурту "Selfy"

Фото: група "Selfy" (прес-служба)
Ви такі красиві українські дівчата, з яскравою, колоритною зовнішністю і запальними українськими хітами, чому обрали саме англомовну назву групи "Selfy"?
Таня: Помітно, що зараз глобальна європеїзація охоплює майже всі сфери життя в Україні. Не обходить такої долі і музика, ми заздалегідь все обдумали і вирішили обрати саме англомовну назву групи.
Dana Queen: Трохи дивує той факт, що люди сприймають все буквально. "Selfy" - похідне слово від "Selfmade girls", тобто це дівчата, які роблять себе самі! Це люди, які постійно прагнуть до самовдосконалення, розвиваються, досягають вражаючих успіхів самостійно... Тому не слід нас порівнювати з наївними дівчатками, які просто люблять "фотосебяшечки" (посміхається - ред.).
В Росії існує тріо з дуже схожою назвою "Selfie". Чи часто вас плутають? Навіть хіт "Галя балувана" деякі ЗМІ "приписували" вашим російським колегам по сцені. Чи не образливі для вас такі порівняння?
Таня: А що, вона ще існує? Давним-давно про них нічого не чула, була якась "група двох пісень" (посміхається - ред.).
Dana Queen: Порівняння з ними для нас не образливі. Тим більше, що російський музичний колектив з'явився набагато пізніше, ніж наша група.
Таня: Парадокс ще й у тому, що схожим було не тільки назва, але й офіційна прем'єра перших кліпів на телеекранах і в світі шоу-бізнесу. Тільки ми - в Україні, а вони - за кордоном. Якраз за межами нашої країни нас і плутали. Але це вже в минулому: кожен пішов своїм шляхом, зараз нас з ними важко навіть порівнювати!
Відео: група Selfy "Вишиваночка" - версія, яка не потрапила на ТБ (YouTube/SELFY)
Як народилася група "Selfy"? Напевно, у кожної з вас власна історія? Як, коли, де і чому вирішили об'єднатися в музичний тандем?
Dana Queen: У кожній вокалістки різна історія, для початку розповім свою. Коли я вперше почула пісню "Я отпускаю тебя", то композиція запала мені глибоко в душу і не давала спокою. Адже я ніяк не могла дізнатися, хто автор цього хіта. Поставила собі мету - обов'язково знайти і познайомитися з такою мегаталантливой особистістю. Одного разу (коли я ще співала сольно) мене запросили на корпоратив. Там я почула, як чоловік виконував мою улюблену пісню "Я отпускаю тебя". Я не упустила випадку поцікавитися у вокаліста, не знає він автора? Коли він сказав, що і є автором, - це просто приголомшило мою свідомість. Так здійснилася мрія - я познайомилася з легендарним автором, виконавцем, композитором і музикантом Олександром Яременком. Ми подружилися, і Олександр Іванович запросив мене стати учасницею тоді популярної групи "SMS", яку продюсував.
Таня: Так, я теж була учасницею "SMS", там ми з Даною і познайомилися. Вже пізніше в 2014 році виникла ідея зробити ребрендинг, створити щось кардинально нове, сучасне, прикольне і цікаве - групу "Selfy". Прокладаючи непростий шлях до "зірок", не всі витримали напругу, деякі зійшли з дистанції... Залишилися тільки 2 учасниці і продюсер. Ось такою компактною, але дружньою і наполегливою командою ми працюємо вже 2 роки!
Ви вибрали собі сценічні псевдоніми? Розкажіть, чому саме такі?
Таня: Все вийшло з легкого слівця Олександра Яременка. Якось, повертаючись з гастролей додому, в Україну, ми, як завжди, жартували і заливалися сміхом. Так як маю "східне коріння", то моїх оченят за широкою посмішкою і щоками майже не було видно. Це продюсер крізь сміх влучно підмітив: "Слухай, мала, ну ти точно Таня Лі". Так і приклеїлося до мене.
Dana Queen: Я теж не сама вибирала сценічне ім'я. Dana Queen - ідея продюсера. Олександр Яременко мені пояснив, що "Дана" в перекладі має наступні значення: "ранкова зірка", "богиня Місяця", "дочка Неба", "мудрий", "геніальна" і т. д. А Queen - мабуть, тому що продюсер побачив у мені королеву...
Хто ховається під псевдонімами Таня Лі та Dana Queen: відверте інтерв'ю вокалісток гурту "Selfy"

Фото: група "Selfy" (прес-служба)
Які стосунки у вас з командою - директором, продюсером, музикантами? Можете назвати себе творчою родиною чи все-таки живете в абсолютно різних світах, кожен сам по собі?
Таня: Всі ми творчі люди, іноді живемо в різних світах, причому у кожного їх кілька! (Посміхається - ред.) Але нас завжди об'єднує єдина мета - шалена любов до музики. У творчості ми - команда!
Dana Queen: Я б навіть сказала, що ми - творча сім'я! У нас дуже теплі стосунки, тому що більшу частину часу проводимо один з одним. З Танею ми бачимося щодня - репетиції, зйомки, записи, на гастролях ночуємо зазвичай в одному номері.
Таня: Так, а для підтримки "здорової творчої атмосфери", ми, хоч і не часто, але регулярно влаштовуємо гарячі дівочі дебати. Без цього в жіночому колективі - ніяк!
Олександр Яременко досить успішний у сольній кар'єрі. Як ви оцінюєте, не заважає зосередженість вашого продюсера на особистої творчої реалізації продюсуванню вашої групи?
Таня: Навпаки! Коли людині подобається те, чим він займається, то у нього точно не зникне до цього інтерес. Так от з нашою групою Олександр Яременко отримує "фідбек"! Це, мабуть, теж його заряджає натхненням, тому ніколи про нас не забуває! Коли Олександр дуже зосереджений на своїй кар'єрі - особисто я до цього ставлюся з розумінням.
Dana Queen: Ми творчі однодумці, тому підтримуємо всі наміри нашого талановитого продюсера!
У кожної справжньої жінки є свої "вразливі місця". Признавайтесь, що здатне вас спокусити: шопінг, подорожі, смакота?
Таня: Гастрономічними вподобаннями артиста вразити важко! У кожному місті нас зустрічають зі своїми "коронними стравами". Я до солодкого взагалі байдужа. А ось м'ясо - це моє! Обожнюю м'ясо і рибу в будь-яких формах приготування! Це моя пристрасть. А шопінг, звичайно, - мій універсальний спосіб зняття стресу!
Dana Queen: Не можу сказати, що маю вразливі місця, але дуже люблю лазню, поплавати в басейні, особливо після занять спортом. А ще я обожнюю шоколад і подорожі. У мене завжди в сумочці є маленька шоколадка, але "тссс!" - це секретик! (Посміхається.ред.).
У кожної людини є якісь свої пріоритетні цінності. Які для вас є головними в житті?
Таня: Здоров'я! Здоров'я моїх рідних людей і сім'ї. Ще ціную щирість і відвертість. Потрібно завжди бути собою, незважаючи на вчинки оточуючих або умови. Це головне.
Dana Queen: Для мене головні в житті - кар'єра і сім'я. Хоча і важко, але намагаюся гармонійно поєднувати ці дві сфери. Не бачу себе щасливою за умови відсутності хоча б однієї з цих двох складових.
Відео: SELFY - Обійми (YouTube/SELFY)
Як часто ви обіймаєте близьких людей? Спостерігаєте соціальний вплив прем'єрного відеокліпу на сингл "Обійми" на прикладі вашого оточення?
Dana Queen: Звичайно, спостерігаю! Так приємно, коли при зустрічі мої родичі, знайомі, друзі наспівують нашу пісню "Обійми" і міцно обіймають. В таку мить розумію, що наш хіт виконує важливу місію - дарує людям моменти щирості, радості і любові!
Таня: На жаль, більшість моїх близьких і рідних людей знаходиться далеко від мене - хтось за межами Києва, а деякі друзі - за кордоном. Тому доводиться щодня обійматися з Даною!
На прикладі мого оточення можу однозначно підтвердити - вплив є, пісня спрацювала! Особисто бачила, як після перегляду кліпу, навіть моя племяшечка в свої 2 рочки і 10 місяців від народження підійшла і обняла свого тата! А діти - це головний індикатор соціуму.
Якби ви знали всі на світі мови, то яку б одну вибрали для щоденного спілкування? Чому?
Таня, Dana Queen (одночасно - ред.): Українську, звичайно!
Dana Queen: Наша рідна мова дуже красива, мелодійна, співуча. Щиро захоплююся!
Таня: Я теж! А ще, кажуть, що найближча за співзвучністю до української - італійська. Тому, якби був час, то вивчила б і цю іноземну мову. Мені вона також здається красивою.
Вважаєте українську вишиванку трендовим предметом гардероба або генетичним кодом нації?
Таня: Схиляюся більше до другого варіанту. Адже модні тренди змінюються, а вишиванка залишається в нашій історії, національній свідомості та в гардеробі завжди!
Dana Queen: Не треба забувати, що наші предки вважали справжнім оберегом вишиванку. Цінність цього предмету гардероба дуже значна! Люблю на важливі події надягати не тільки вишиту сорочку або сукню, але і інші аксесуари (шарфи, пояси, хустки, сумки та інше), прикрашені вишитим орнаментом. Навіть такі, здавалося б, дрібниці допомагають мені як талісмани, додають внутрішньої енергії, впевненості у власних силах і заряджають щастям!

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930