Авторизація

» » » Розпочалась підготовка до ХVIII міжнародного фестивалю "Мій рідний край"

Розпочалась підготовка до ХVIII міжнародного фестивалю "Мій рідний край"

Розпочалась підготовка до ХVIII міжнародного фестивалю "Мій рідний край"Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко підписав відповідний наказ.

Фестиваль щорічно проводиться на базі Закарпатської філії НТКУ. Його мета – активізувати висвітлення життя національних меншин, їх культурних надбань і цінностей, шляхів вирішення проблем сьогодення етнічних спільнот, що компактно проживають на території України та інших країн,

Цього року фестиваль заплановано провести з 7 по 10 вересня. Наказом Держкомтелерадіо утворено організаційний комітет, який визначить організаційні умови проведення та програму фестивалю, сформує склад журі за участю представників ЗМІ, громадських об’єднань, творчих спілок.

Традиційно участь у фестивалі беруть творчі групи НТКУ та її обласних філій, ТРК «Культура», «Укртелефільму», UATV, недержавні вітчизняні телерадіоорганізації та зарубіжні ТРК, громадські організації, національно-культурні товариства, фонди, автори програм, власники авторських прав, продюсери. Щорічно на розгляд професійного журі свої роботи привозять теле- та радіожурналісти з Румунії, Словаччини, Угорщини, Сербії, Чехії, Австрії, Польщі, Німеччини, Македонії.

Фестиваль «Мій рідний край» дає можливість поспілкуватися спеціалістам, які висвітлюють життя національних меншин у різних куточках світу, шанс для громадських організацій привернути увагу до проблем своїх меншин та нагоду для журналістів показати свої роботи, обмінятися досвідом.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930