Авторизація

» » » Рахункова палата в 2019 році проводитиме фінансові аудити за міжнародними стандартами

Рахункова палата в 2019 році проводитиме фінансові аудити за міжнародними стандартами

Рахункова палата в 2019 році проводитиме фінансові аудити за міжнародними стандартами
Рахункова палата в 2019 році проводитиме фінансові аудити за міжнародними стандартами
Фото: pixabay.com
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Рахункова палата України (РПУ) в 2019 році розпочне проведення фінансових аудитів за міжнародними стандартами, що надасть можливість відомству використовувати підтверджені показники при здійсненні аудиту ефективності, а об’єктам контролю – мобілізувати фінансову дисципліну й управління коштами.
Як зазначається в прес-релізі РПУ з посиланням на її голову Валерія Пацкана, фахівці відомства у співпраці з експертами Національного аудиторського офісу (НАО) Великобританії завершили розробку методичного посібника з питань аудиту. Цей робочий документ аудитора, розроблений за міжнародними стандартами вищих органів фінансового контролю та з урахуванням українського законодавства, було розглянуто на засіданні Рахункової палати і рекомендовано до випробування під час проведення пілотних фінансових аудитів у 2019 році.
«Сьогодні Рахункова палата переважно проводить аудити ефективності. Але в багатьох країнах саме фінансові аудити складають левову частку роботи вищих органів фінансового контролю. Це надає можливість аудиторам користуватися підтвердженими показниками при здійсненні аудиту ефективності, а об’єктам контролю – мобілізувати фінансову дисципліну і управління коштами. Уже в цьому році наші аудитори розпочнуть фінансові аудити за міжнародними стандартами. І кожен рік ми збільшуватимемо кількість об’єктів, охоплених фінансовим аудитом. 25 установ в 2024 році – це амбітна мета, яку ми собі ставимо», – зазначив В.Пацкан.
За його словами, фінансові аудити важливі, оскільки допомагають об’єктам аудиту вдосконалити їхній внутрішній контроль і процедури, що сприяють запобіганню помилкам, випадкам шахрайства і недотримання вимог чинного законодавства.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031