Авторизація

» » » Всесвітній банк виділить Україні другу позику на початку 2015 року

Всесвітній банк виділить Україні другу позику на початку 2015 року

Як повідомляє прес-служба Національного банку України, місія Всесвітнього банку, яка буде перебувати в Україні до 19 вересня 2014 року, почала обговорення другої позики на політику розвитку фінансового сектору, надання якої заплановано на перший квартал наступного року.

Під час зустрічі глава НБУ Валерія Гонтарєва поінформувала представників місії Всесвітнього банку про першочергові заходи регулятора по стабілізації банківської системи й про необхідність проведення структурних реформ.

Сторони також обговорили попередні результати діагностичного обстеження й програми капіталізації й плани реструктуризації 15 найбільших активів банків України, а також про перебіг діагностичного обстеження наступних 20 найбільших банків.

У свою чергу, керівник місії Всесвітнього банку Рінко Чандра висловив сподівання, що під час роботи місії відбудуться конструктивні й плідні зустрічі з представниками українського центрального банку.

Він підкреслив, що представники місії мають намір детально обговорити заходи, спрямовані на поліпшення системи кредитної інформації й нормативно-правової бази для зменшення частини негативно класифікованих кредитів у банках.

Як раніше повідомляв «Вектор Ньюз», Всесвітній банк позичив Україні півмільярда доларів на підтримку фінсектора.

«Сьогодні Мінфін одержав кошти першої позики на політику розвитку фінансового сектору в сумі 500 млн доларів у рамках угоди між Україною й Міжнародним банком реконструкції та розвитку, підписаний 8 серпня», — говориться в повідомленні на офіційному веб-ресурсі Мінфіну.

Зокрема, позика одержана на 16 років із семирічним пільговим періодом по змінній процентній ставці (на дату підписання — 0,63%), одноразова комісія — 0,25%.

Гроші будуть спрямовані на підтримку першочергових заходів по реформуванню банківського сектору й для впровадження комплексної програми антикризового керування у фінансовому секторі України.

Нагадаємо, 8 серпня Україна і Всесвітній банк підписали угоду про виділення 500 млн доларів на політику розвитку фінансового сектору.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31