Авторизація

» » » У грудні НБУ мав претензії до п’яти банків

У грудні НБУ мав претензії до п’яти банків

У грудні НБУ мав претензії до п’яти банків
У грудні НБУ мав претензії до п’яти банків
Національний банк України. Фото: НБУ
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Національний банк наклав штраф на дочку російського «Сбербанку» в Україні у розмірі 94,736 мільйона гривень за повторне вчинення ризикової діяльності у сфері фінансового моніторингу.
Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.
Санкції накладені, зокрема, за проведення (в тому числі на підставі недійсних документів) великомасштабних фіноперацій з видачі готівки з рахунків клієнтів-юросіб, що містять ознаки таких операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією кримінальних доходів, здійсненням фіктивного підприємництва.
НБУ нагадує, що неодноразово застосовував заходи впливу до банку за подібні фінансові операції в 2015 та 2017 роках.
Регулятор додає, що ще однією причиною штрафу стало проведення фінансових операцій, які полягають в розрахунках платіжними картками за кордоном в установах, які проводять азартні ігри.
Після отримання попереднього акту перевірки НБУ, в якому було зафіксовано здійснення банком такої ризикової діяльності на загальну суму понад 1 млрд грн, банк не припинив її, змінив схему видачі готівки і в рази збільшив обсяг операцій.
Як наголошується в повідомленні регулятора, він також оштрафував на 450 тис грн Райффайзен Банк Аваль за невиконання обов’язку виявляти факт приналежності клієнта або його представника до національних публічних діячів і пов’язаних з ними особами при здійсненні ідентифікації, а також за неналежне виконання вимог у сфері управління ризиками.
Крім того НБУ наклав штраф 3 млн грн на банк «Глобус» за порушення банком вимог щодо ідентифікації клієнтів та за проведення операцій з купівлі «сміттєвих» цінних паперів за рахунок коштів, що надходять на підставі документів, що містять недостовірну інформацію.
До банків ПУМБ і «Фамільний» регулятор застосував заходи впливу у вигляді письмового застереження.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930