Авторизація

» » » Гройсман пообіцяв у 2019 році нові дороги та зростання економіки

Гройсман пообіцяв у 2019 році нові дороги та зростання економіки

Гройсман пообіцяв у 2019 році нові дороги та зростання економіки
Гройсман пообіцяв у 2019 році нові дороги та зростання економіки
ZIK
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Протягом останніх 2,5 років в Україні спостерігається економічне зростання. Однак, наразі, воно не є значно відчутним для громадян, відтак, потрібно пришвидшувати процес стабілізації економіки. Для цього уряд запровадив низку «важливих механізмів», які дадуть результати.
Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду, яке транслював телеканал ZIK.
Він наголосив: хоча й 2018 рік був непростим, та уряду вдалось «отримати фінансову стабільність» і «забезпечити фінансове зростання».
«Звичайно, цього недостатньо, щоб люди відчули, що ситуація кардинально змінилась. Ми розуміємо: потрібно зробити ще дуже багато, аби по-справжньому відкрити потенціал України. Але важливим пріоритетом є питання розвитку національної економіки», – підкреслив Гройсман.
Адже, за його словами, саме сильна економіка забезпечить високий рівень життя громадян, потужну обороноздатність держави та підніме авторитет країни у світі.
«Вже майже 2,5 роки маємо економічне зростання. Розуміємо, що це достатньо добрі сигнали, які дає національна економіка щодо свого відновлення. Та я і розумію, що це зростання наразі слабо відчутне українським громадянам. Тому завдання – пришвидшувати його. Для цього нам потрібні інвестиції, модернізація, зміна економічної моделі», – зазначив глава уряду.
Відтак, за його словами, було введено низку «важливих механізмів», які даватимуть чіткі результати.
«У 2019 році маємо забезпечити більшу легкість для ведення бізнесу. Це є нашим пріоритетом. Також – входження інвестицій у державні підприємства, які мають бути успішними, приносити прибуток. Вони повинні освоювати нові технології і відповідним чином забезпечувати достойну зарплату громадянам», – зазначив прем’єр.
Та це неможливо без забезпечення якісних кадрів. Тому, за словами Гройсмана, наступного року уряд працюватиме і над впровадженням нових стандартів професійно-технічної освіти.
«Більшою мірою, достойна зарплата має зупинити процес трудової міграції. Українці повинні повертатись додому і працювати на власну економіку та силу своєї держави. Але люди хочуть достойну заробітну плату за свою роботу», – підкреслив він.
Окрім того, він зазначив: 2019 рік буде непростим. В Україні відбуватимуться вибори. треба обслуговувати «серйозний» державний борг.
«Наше завдання: розумно ним управляти. Ми ж розуміємо і знаємо, як це робити», – запевнив Гройсман.
Водночас, він зауважив: важливою для розвитку економіки є і модернізація інфраструктури. Тож глава уряду обіцяв, що у 2019 році «на українців чекають нові дороги» та механізми енергетичної незалежності.
«Важливо, що український парламент вчасно ухвалив проект бюджету-2019, тому ми абсолютно спокійно планово входимо в новий рік», – підкреслив Володимир Гройсман.
Як повідомлялось раніше, Володимир Гройсман заявив, що Україна зможе впевнено пройти 2019 рік, який буде «піковим» за борговими виплатами 2019 рік.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Декабрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031