Авторизація

» » » Великі міста розроблятимуть схеми транспорту на 30-40 років вперед

Великі міста розроблятимуть схеми транспорту на 30-40 років вперед

Великі міста розроблятимуть схеми транспорту на 30-40 років вперед
У нових державних будівельних нормах щодо містобудування) введена норма щодо розробки комплексних схем транспорту (КСТ) на 30-40 років у містах з кількістю населення понад 100 тисяч осіб. Це довгострокова стратегія розвитку транспортної системи міст для ефективної організації та раціонального розвитку міського транспортного руху.
Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.
«Проблема транспорту у великих містах залишається однією з найактуальніших. Починаючи від заторів, збоїв у роботі громадського транспорту, закінчуючи недосконалістю транспортних маршрутів чи нестачею місць для паркування на дорогах. Для оптимізації роботи всієї транспортної системи потрібна чітка стратегія розвитку транспортної системи, але не на 5-10 років, а на найближчі 30-40 років. У нових ДБН щодо містобудування ми внесли таку норму щодо необхідності в містах з населенням більше 100 тисяч людей розробляти комплексні схеми транспорту на 30-40 років», – повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.
КСТ передбачає аналіз існуючого стану транспортної мережі – роботу громадського та іншого міського транспорту, ефективність залізничних, морських чи авіаперевезень, автобусних, трамвайних та інших маршрутів, а також функціонування аеропортів, вокзалів, портів тощо – на основі якого визначаються подальші кроки та шляхи розвитку.
КСТ розробляється як окремий документ на основі затвердженого генерального плану міста. У ньому повинні враховуватись соціально-економічні та планувальні особливості міста, зростання населення і території, розміщення населення і його демографічна структура, перспективні зміни у розміщенні підприємств промисловості, будівництва, великих торгових й інших об’єктів та виходячи з цього обов’язково – перспективний рівень автомобілізації.
ДБН «Планування і забудова територій» було розроблено на заміну попередніх будівельних норм, що регулюють містобудування, які діяли ще з 1992 року.
Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930