Авторизація

» » » Роман Ільтьо: Відкрите обговорення проблем Борислава – важливий крок

Роман Ільтьо: Відкрите обговорення проблем Борислава – важливий крок

Роман Ільтьо: Відкрите обговорення проблем Борислава – важливий крок
Роман Ільтьо: Відкрите обговорення проблем Борислава – важливий крок
"/>
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Участь Борислава у співфінансуванні проекту щодо комплексного моніторингу території міста збільшить довіру до його результатів.
Про це в інтерв’ю виданню «Нафтовик Борислава» повідомив віце-президент ПАТ «Укрнафта» з соціального та екологічного розвитку Роман Ільтьо.
Минулого тижня у Бориславі відбулася панельна дискусія на тему вирішення екологічних проблем міста внаслідок тривалого нафтовидобутку із залученням міжнародного досвіду і технологій за участі представників влади, нафтовидобувної промисловості, іноземного підприємства у сфері боротьби із забрудненнями навколишнього середовища та посольства Фінляндії в Україні.
Роман Ільтьо, коментуючи результати публічного обговорення технічного завдання на проведення комплексного моніторингу території Борислава та Меморандуму про тристоронню співпрацю між Бориславською міськрадою, ТзОВ «Ламор Україна» та ПАТ «Укрнафта» над вирішенням екологічних проблем міста, зауважив: «Я сподіваюсь почути, що місту потрібно буде також долучитися до пошуку джерел для співфінансування проекту. Для нас важливо, щоб цей проект фінансувався не лише «Укрнафтою». Це дасть змогу уникнути різноманітних звинувачень та претензій, що ми нібито заплатили за дослідження і, відповідно, замовили під себе його результати. Участь міста створитьбільшу довіру до результатів. Те, що ми вчора зустрілися і відкрито обговорили наявні у Бориславі проблеми, – це дуже важливий крок».
Водночас, Роман Ільтьо додав, що наразі обережно ставиться до результатів дискусії: «Допоки ми не підпишемо Меморандум і техзавдання та знайдемо партнера для фінансування, особливих підстав радіти немає».
Роман Ільтьо в інтерв’ю виданню наголосив, що насамперед Борислав і «Укрнафту» хвилюють обсяги відбору нафтового газу, які напряму пов’язані із дегазацією.
«Місто зацікавлене, щоб система вакуумних станцій експлуатувалася на повну потужність 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Зараз цього не відбувається. Проте наші розрахунки підтверджують, що якщо ми зможемо довести до товарних кондицій цей попутний газ і постачати його в систему та продавати, як звичайний побутовий газ, це дасть можливість завантажити на повну потужність обидві вакуумно-компресорні станції, що сьогодні працюють у Бориславі. Відповідно, збільшаться обсяги відбору попутного газу, а відтак зменшиться його вихід у атмосферу. Це, власне, те, чого хоче місто і «Укрнафта». Для компанії – це буде пряма комерційна вигода, а місту вдасться вирішити проблему дегазації території. Це саме той приклад, коли вигоду отримує і місто, екологічно і «Укрнафта», – наголосив Роман Ільтьо.
Як повідомляли раніше, «Укрнафта» готова фінансово долучитися до вирішення екологічних проблем у Бориславі.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930