Авторизація

» » » Найсумлінніших платників податків столиці нагородили у мерії (фоторепортаж)

Найсумлінніших платників податків столиці нагородили у мерії (фоторепортаж)

23 квітня 2015 року в колонній залі Київської міської ради нагородили переможців Першого регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2014». Проведення щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» було започатковано Асоціацією платників податків України в 2011 році з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків. Завданням Рейтингу є посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни, підвищення загальної культури сплати податків, утвердження серед людей духу підприємливості.

Нагадаємо, Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків України» проводиться у 2 етапи: 1 етап – на регіональному рівні; 2 етап – на Всеукраїнському рівні. У Києві переможців вітали віце-президент Асоціації платників податків України та голова Ради Територіального відділення в м. Києві Віталій Майстренко, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ігор Ніконов, в. о. начальника Головного управління ДФС у м. Києві - заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві Дмитро Зенін, в.о. начальника Міжрегіонального ГУ ДФС - ЦО з обслуговування великих платників Ігор Процай та інші.

За словами голова Ради Територіального відділення в м. Києві Віталія Майстренко, вже вчетверте Асоціація платників податків України  виступає організатором Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків». Основною метою Рейтингу є, в першу чергу, відзначення на державному рівні кращих здобутків юридичних осіб – платників податків, посилення їх ролі та авторитету у житті країни, підвищення загальної культури сплати податків, утвердження серед людей духу підприємництва. Отримавши звання сумлінного платника податків, підприємство, на власному прикладі чесного і прозорого ведення бізнесу, крім популяризації, також отримує суспільне визнання, вдячність держави за належне виконання своїх податкових зобов'язань, і також публічно закріплює свій статус надійного бізнес-партнера.

«Ми працюємо над створенням сприятливих умов для подальшого розвитку підприємництва та налагодження взаємовигідної співпраці між бізнесом та державою. Тобто за останні роки Всеукраїнський Рейтинг «Сумлінні платники податків» став не тільки популярним, а й довів своє суспільне значення, як для влади так і для бізнесу. 

Цьогорічна кампанія Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» за підсумками роботи підприємств в найскладнішому році за всю історію  незалежності держави, розпочалася 2 лютого. Приємно відзначити, що в цьому році, незважаючи на те що держава знаходиться в стані війни, бізнес працює на виживання, кількість столичних підприємств які прийняли участь в Рейтингу, дорівнює показникам минулих років. Після підведення підсумків Першого регіонального туру, Київською регіональною рейтинговою комісію було обрано лауреатами 27 підприємств в 10 номінаціях, які вийшли в ІІ тур Всеукраїнського рейтингу. Загалом в Рейтингу у 2011-2015 роках взяло участь більш ніж 600 підприємств столиці – представників малого, середнього та великого бізнесу. Сьогодні ми проводимо урочисте нагородження лауреатів Першого регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» в м. Києві за підсумками роботи у 2014 році. Бажаю всім учасникам цього урочистого заходу творчого натхнення, плідної праці та вагомих здобутків», - відзначив пан Майстренко.

У свою чергу перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ігор Ніконов, вітаючи лауреатів рейтингу, зазначив, що з Києва має розпочатися формування нової культури спілкування і партнерства між владою та бізнесом. «Більшість підприємців не сплачують податки, оскільки не знають, на що саме підуть їхні гроші. Тому щодня ми – київська міська влада – намагаємось відновити довіру бізнесу до органів державної та місцевої влади. Зокрема, викорінюємо корупцію та сумнівні схеми, формуємо відкриту та прозору діяльність влади в усіх її сферах. Так, вже три місяці проведення тендерів відбувається в електронному вигляді, а нещодавно було запущено тестову версію електронного бюджету», – додав він.

Саме завдяки бізнесу, як підкреслив Ігор Ніконов, минулого року до бюджету міста надійшло 12,7 млрд грн податків та зборів: «Цього ж року, місто очікує надходження в тому числі і від нових податків та зборів у розмірі близько 17 млрд грн. Впевнений, що з кожним роком кількість сумлінних платників податків зростатиме. Адже податкові надходження до бюджету – це можливість не лише підтримати соціально незахищені верстви громадян, а й продовжувати модернізувати і розвивати місто, ремонтувати дороги, будувати житло, облаштовувати парки», – додав він. При цьому перший заступник голови КМДА закликав всіх переможців рейтингу звертатися до столичної влади за допомогою: «Ми створюємо нову ментальність, нову націю людей, які чітко усвідомлюють, чим вони займаються. Тому влада має заохочувати тих підприємців, які добросовісно сплачують податки до міського бюджету. І ми в рамках закону будемо максимально сприяти їм у вирішенні нагальних питань».

За результатами рейтингу, найсумліннішими платниками податків у сфері будівництва визнано:

Приватне мале підприємство «Інтерсевен»;

ПАТ "Фундамент";

ПАТ "ДБК-4".

У сфері культури та спорту:

Заклад культури «Київський муніципальний академічний театр ляльок»;

ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки».

У сфері інформації та телекомунікації:

ТОВ «Рекламна телевізійна група»;

ДП «Сервісно-видавничий центр Міндоходів України;

ТОВ «Яндекс. Україна».

У сфері охорони здоров’я:

ПАТ «Інститут репродуктивної медицини». 

У сфері консалтингу, наукової та технічної діяльності:

ТОВ «ТМФ Україна»;

ТОВ «Бейкер Тіллі Україна»;

ДП «Науковий токсикологічний центр ім. академіка Л.І. Медведя МОЗ України».

У сфері переробної промисловості:

ТОВ «Сфера-плюс»;

ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ»;

ПАТ «Фармак».

У сфері машинобудування:

ДП «Гальванотехніка» ПАТ «Київський завод «Радар»;

ПАТ «НВО «КЗА ім. Г.І. Петровського».

У сфері торгівлі:

ТОВ «Егло Україна»;

ТОВ «Євраліс семенс Україна»;

ТОВ «Напої Плюс».

У сфері послуг:

ТОВ «Калина компанія з розвитку бізнесу»;

ТОВ «Бюро Верітас Україна»;

ДП «НАЕК «Енергоатом».

у сфері транспорту та зв’язку:

ТОВ «Київський авіа транзит»;

ТОВ «Жефко Україна».

У сфері фінансової та страхової діяльності:

ПАТ «СК «Перша»;

АТ «СК «АХА страхування».

Як відбувалося нагородження - дивіться у фоторепортажі "Вектор ньюз"

 

 Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031