Авторизація

» » » Податківці Львівщини нагадують про нюанси сплати транспортного податку

Податківці Львівщини нагадують про нюанси сплати транспортного податку

Податківці Львівщини нагадують про нюанси сплати транспортного податку
У поточному році ГУ ДФС у Львівській області сформовано 400 податкових повідомлень-рішень на сплату транспортного податку з фізичних осіб (далі – ППР) на суму 7,5 млн гривень. Термін сплати транспортного податку з фізичних осіб становить 60 днів з моменту отримання такого ППР.
Про це повідомляє прес-служба ДФС у Львівській області.
Оподатковуються легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років та середньоринкова вартість яких становить понад 1,396 млн гривень. Така вартість визначається Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, який розміщений на офіційному веб-сайті Міністерства.
Станом на 1.11.2018 р. велика кількість ППР повернуті поштовими відділеннями із зазначенням причини: «за закінченням встановленого строку зберігання» або «не проживає». Така інформація є підставою вважати повідомлення-рішення врученим платнику, а суму нарахованого податку узгодженою. Після 60 днів з моменту вручення виникає податкова заборгованість і нараховуються штрафні санкції та пеня.
Причиною зазначеної вище ситуації є те, що органи ДФС надсилають ППР на податкову адресу платника податку.
Інформація щодо податкової адреси – це інформація внесена до інформаційних баз фіскальної служби на момент, коли громадяни звертались до фіскальних органів з метою отримання ідентифікаційних кодів. Протягом місяця після зміни місця реєстрації громадянин зобов’язаний повідомити про такі зміни контролюючий орган, де він поставлений на облік. Якщо платник не повідомляє ДФС про зміну реєстрації – податкове повідомлення-рішення надсилається на адресу, інформація про яку міститься в контролюючому органі, тобто стару адресу. Таким чином, платник не ознайомлений із сумою проведених нарахувань податку. Внаслідок чого виникає заборгованість та арешт майна.
У зв’язку з цим податківці наголошують, що громадяни, у яких змінилися реєстраційні дані, зобов’язані надати в державну податкову інспекцію за місцем реєстрації заяву за формою № 5 ДР про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031