Авторизація

» » » В Україні запроваджують нову форму фінансової звітності для бізнесу

В Україні запроваджують нову форму фінансової звітності для бізнесу

В Україні запроваджують нову форму фінансової звітності для бізнесу
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) за підтримки Проекту USAID Трансформація фінансового сектора і Програми EU-FINSTAR, впроваджує в Україні систему фінансової звітності у єдиному електронному форматі ХBRL для підприємств.
Про це повідомили у прес-службі НКЦПФР.
Зазначається, що ця система дозволить здійснювати збір, обробку, перевірку та розкриття регулярної фінансової звітності підприємств в єдиному електронному форматі – в стандарті XBRL.
Очікується, що система спростить ведення бізнесу для українських компаній. «Вони будуть подавати обов’язкову фінансову звітність за принципом «єдиного вікна»: в одному універсальному форматі для всіх регуляторів фінансового ринку (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Національний банк України, Міністерство фінансів України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг)», – йдеться у повідомленні.
Раніше фінансова звітність подавалася кожному регулятору окремо, при цьому формати подачі звітів відрізнялися один від одного.
Запуск системи планується в першому кварталі 2019 року. Переможцем тендеру на закупівлю системи фінзвітності стала ірландська компанія Vizor Software, зазначила директор Департаменту систематизації і аналізу фінансової звітності учасників ринків капіталу і пруденційного нагляду НКЦПФР Катерина Рафальська.
«Між Vizor Software і DAI Global, яка впроваджує Проект USAID Трансформація фінансового сектора, укладено договір, в рамках якого ми отримаємо весь необхідний пакет послуг – від розробки рішення до тестування, введення системи в експлуатацію, навчання персоналу і технічного обслуговування», – сказала Рафальська.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930