Авторизація

» » » В Україні вперше будуть перевіряти якість опалення

В Україні вперше будуть перевіряти якість опалення

В Україні вперше будуть перевіряти якість опалення
В Україні вперше будуть перевіряти якість опалення
Фото: znaj.ua
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) організує моніторинг показників якості у сфері теплопостачання.
Про це повідомляє «Новое Время».
З цією метою 26 жовтня на відкритому засіданні НКРЕКП були прийняті проекти форм звітності за показниками безперервності і якості теплопостачання, а також звіт за показниками комерційної якості надання послуг у сфері теплопостачання.
Прийняття зазначених форм звітності дозволить Нацкомісії отримувати інформацію про показники якості теплопостачання за трьома напрямками.
Зокрема, звітність про безперервність теплопостачання буде подаватися щорічно і містити дані про середню тривалість перерв у теплопостачанні, їх кількість, а також тривалість ліквідації наслідків аварії понад допустимі терміни.
Щорічна звітність про якість теплоносія буде містити кількість випадків недотримання параметрів тиску/температури за результатами проведених вимірювань.
Звіти про комерційну якість надання послуг будуть надаватися щоквартально і включатимуть дані про кількість наданих послуг, а також кількість та відсоток послуг, при виконанні яких перевищені встановлені терміни.
Зазначається, що введення моніторингу дозволить регулятору вже зараз інформувати споживачів і всі зацікавлені сторони про показники якості послуг з теплопостачання ліцензіатів Комісії; в перспективі – враховувати показники якості послуг при встановленні тарифів ліцензіатам в сфері теплопостачання.
У Нацкомісії додають, що під час запровадження моніторингу показників якості надання послуг у сфері теплопостачання було використаний накопичений досвід Комісії щодо моніторингу та регулювання якості послуг у сфері електропостачання (здійснюється з 2006 року), газопостачання (з 2017 року), у сферах централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (з 2017 року).
Нагадаємо, що в минулу п’ятницю Кабмін ухвалив рішення про підвищення цін на газ для населення на 23,5% з 1 листопада 2018 року. Це спричинить підвищення тарифів на опалення. Крім того, Рада директорів Міжнародного валютного фонду готовий затвердити нову програму підтримки економічної політики України – stand by arrangement (SBA) тільки після остаточного перегляду тарифів на опалення відповідно до підвищення ціни на газ.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31