Авторизація

» » » Співробітники Групи компаній АІС протестують проти свавілля АРМА і DCH

Співробітники Групи компаній АІС протестують проти свавілля АРМА і DCH

Співробітники Групи компаній АІС протестують проти свавілля АРМА і DCH
Співробітники Групи компаній АІС протестують проти свавілля АРМА і DCH
Фото: ais.ua
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
23 листопада 2018 року близько 200 співробітників Групи компаній АІС, які працюють в київському автоцентрі, провели акцію протесту перед офісом Групи компаній DCH Олександра Ярославського і перед Національним агентством України з питань виявлення, пошуку і управління активами, отриманими від корупційних злочинів (АРМА).
Про це йдеться на сайті групи компаній АІС.
Як раніше офіційно заявляла Група компаній АІС, ТОВ «ЖК «Воздвиженка» (входить в DCH) заблокувала роботу низки автоцентрів АІС в містах Київ, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Полтава, Чернігів. На нерухоме майно автоцентрів у межах судових суперечок було тимчасово накладено арешт і без проведення тендерів передано в управління ТОВ «ЖК «Воздвиженка», яка не веде на об’єктах жодної господарської діяльності та блокує доступ до майна АІС, які не є об’єктом арешту.
За підсумками протиправних дій ТОВ «ЖК «Воздвиженка» співробітниками АІС були підготовлені офіційні звернення до Національної поліції та АРМА. Утім правоохоронні органи ніяк не відреагували.

Фото: ais.ua
З огляду на бездіяльність і свавілля з боку АРМА і DCH, перед центральними офісами обох структур були проведені попереджувальні акції протесту співробітників автоцентрів АІС.
Висунуті вимоги включають:
1) Негайно розірвати договори між ТОВ «ЖК «Воздвиженка «і АРМА про управління нерухомим майном автоцентрів і провести чесний відкритий конкурс на управління майном на період проведення розслідувань і судових суперечок;
2) Втрутитися в ситуацію з незаконним блокуванням автоцентрів з боку ТОВ «ЖК «Воздвиженка «і відновити функціонування автоцентрів;
3) ТОВ «ЖК «Воздвиженка» має негайно надати доступ до майна підприємств, які не є об’єктом арешту;
4) Компанії, що входять або мають відношення до DCH, не повинні брати участь в тендері (конкурсі) на управління нерухомим майном.
Як повідомляється, представники DCH побоялися вийти до мітингувальників і зачинилися в офісі. Представники АРМА взяли до уваги вимоги протестувальників, про результати розгляду яких Група компаній АІС проінформує громадськість.
У разі продовження спроб блокування роботи Групи компаній АІС, акції протесту будуть продовжені в більш масштабному форматі з залученням декількох тисяч співробітників компанії зі всієї країни.
Як раніше офіційно заявляла Група компаній АІС, незважаючи на спроби з боку АРМА і DCH заблокувати її роботу, компанія продовжує виконувати всі зобов’язання перед клієнтами і планує відкриття нових об’єктів.

Фото: ais.ua

Фото: ais.ua
Нагадаємо, раніше група компаній АІС офіційно заявила про тимчасове припинення роботи низки автоцентрів в містах Київ, Одеса, Дніпро, Запоріжжя та Полтава. Причиною названо недружні дії ТОВ «ЖК Воздвиженка», яке не має досвіду з ведення автомобільного бізнесу.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31