Авторизація

» » » Кабмін затвердив правила надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики

Кабмін затвердив правила надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики

Кабмін затвердив правила надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики
Кабмін затвердив правила надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики
Фото: EPA/ROMAN PILIPEY
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Уряд затвердив правила надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики. Проект постанови розроблено Міністерством енергетики та вугільної промисловості України відповідно до статті 9 Закону України від 07.02.2017 № 1834 «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж».
Про це повідомляє Урядовий портал.
Правила встановлюють загальний порядок щодо забезпечення доступу до інфраструктури об’єктів електроенергетики незалежно від форми власності для розташування технічних засобів телекомунікацій та порядок взаємодії власника інфраструктури об’єкта електроенергетики і замовника.
«Документ прийнято з метою визначення правових економічних та організаційних засад забезпечення доступу до інфраструктури об’єктів електроенергетики для розташування технічних засобів телекомунікацій. Досягнення поставленої мети вирішується за рахунок врегулювання на законодавчому рівні відносин, пов’язаних з встановленням єдиних правових засад доступу та використання інфраструктури об’єктів електроенергетики для розташування технічних засобів телекомунікацій.
Постанова забезпечить встановлення правових засад використання інфраструктури об’єктів електроенергетики, порядок доступу до них та особливості їх використання з метою розвитку телекомунікаційної мережі загального користування України, задоволення потреб споживачів телекомунікаційних послуг та розвитку інформаційного суспільства в Україні», – йдеться у повідомленні Кабміну.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31