Авторизація

» » » 112 українських підприємств взяли кредитів в ЄС на 380 млн грн

112 українських підприємств взяли кредитів в ЄС на 380 млн грн

112 українських підприємств взяли кредитів в ЄС на 380 млн грн
112 українських підприємств взяли кредитів в ЄС на 380 млн грн
Фото: eu4business.eu
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
У рамках Програми Німецько-Українського Фонду (НУФ) 112 українських підприємств залучили 380 млн грн кредитів протягом першого року дії цієї програми.
Про це повідомляє прес-служба ініціативи Європейського Союзу «EU4Business».
«Німецько-Український Фонд запровадив ефективну модель фінансування МСП завдяки кредиту Уряду Німеччини та фінансової допомоги ЄС. Лише за рік вдалось профінансувати проектів МСП на суму більше ніж 380 млн грн. Наступний крок – масштабування цієї моделі для охоплення більшої кількості МСП України, які прагнуть розвивати та модернізувати свій бізнес», – повідомив Олег Стринжа, виконавчий директор НУФ.
Бюджет програми НУФ становить 10 млн євро. Це – позика уряду Німеччини, надана через німецький банк розвитку KfW, яка була конвертована в гривню. Кредитування в національній валюті стало можливим завдяки ініціативі ЄС EU4Business, через яку були надані 5 млн євро на покриття потенційних збитків від коливання валютного курсу. За умовами програми, українські підприємці можуть отримати кредити у гривні еквівалентом до 250 тис. євро терміном до 6 років за відсотковою ставкою 15% в банках-партнерах НУФ: ПроКредит Банк, Кредобанк та Укргазбанк.
До програми НУФ долучилися Київська міська державна адміністрація та Тернопільська обласна державна адміністрація. Вони компенсують половину відсоткової ставки за кредитами МСП з місцевих бюджетів. Для підприємців це означає ще більш доступні та дешеві кредити, зазначається у повідомленні.
НУФ підписав угоди про співробітництво ще з 4 обласними державними адміністраціями: Харківською, Черкаською, Волинською та Одеською. Йдеться про запровадження аналогічних програм.
«На мій погляд, такі програми є позитивним прикладом в Україні, який демонструє успішне поєднання зусиль міжнародних та місцевих партнерів щодо поліпшення програм фінансово-кредитної підтримки», – сказав Лутц Хорн-Хааке, директор Офісу KfW в Україні.
Найактивніше кредити залучали МСП, які займаються сільським господарством (77%), переробною промисловістю (18%) та готельно-ресторанним бізнесом (5%). Найбільше кредитною програмою скористалися підприємці з Чернігівської, Вінницької, Одеської і Дніпропетровської областей.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930