Авторизація

» » » Євроконтроль проведе аудит Украероруху, де Рахункова палата виявила розтрату 400 млн грн

Євроконтроль проведе аудит Украероруху, де Рахункова палата виявила розтрату 400 млн грн

Євроконтроль проведе аудит Украероруху, де Рахункова палата виявила розтрату 400 млн грн
Євроконтроль проведе аудит Украероруху, де Рахункова палата виявила розтрату 400 млн грн
Фото: Украерорух/Facebook
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Європейська організація з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) проведе зовнішнє оцінювання ефективності менеджменту Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух) уже цієї осені.
Про це повідомив генеральний директор Євроконтролю Імон Бреннан у листі до міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, – повідомили в прес-службі підприємства.
«Постійне вдосконалення, засноване на використанні відповідних методологій, є необхідною складовою ваших зусиль, спрямованих на підвищення рівня інтеграції вашої національної системи в Європейську мережу організації повітряного руху», – йдеться в листі Імона Бреннана.
Проведення такого аудиту Євроконтроль виконає у відповідь на звернення міністра 3 вересня 2018 року, яке ініціював директор Украероруху Дмитро Бабейчук.
«Готовність до такого рівня аудиту Украероруху є доказом відкритості менеджменту підприємства, яке постійно піддається перевіркам різних інстанцій в Україні. Ми впевнені у тому, що об’єктивність результатів аудиту такої впливової міжнародної структури як Євроконтроль не може піддаватись сумнівам, отже це буде переконливою відповіддю на всі запитання, які досі виникали до національного провайдера аеронавігаційного обслуговування», – зауважив Дмитро Бабейчук.
Використовуючи дієві методики, Євроконтроль проведе, зокрема, аудит системи управління безпекою польотів, оцінку результативності провайдера (ефективності витрат, пропускної спроможності та ефективності виконання польотів) та технічної відповідності регламентам Єдиного європейського неба.
Як відомо, паралельно з цим аудитом Украерорух проходитиме також сертифікацію провайдера аеронавігаційного обслуговування на відповідність нормам Європейського Союзу, який здійснює Європейське агентство з безпеки польотів (EASA).
Як повідомлялося, Рахункова палата України провела аудит в «Украерорусі» – виявлено порушення на понад 400 млн грн.
Довідка.
Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух), створене у 1992 р., є основою національної аеронавігаційної системи та Об’єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України (ОЦВС). Серед основних завдань підприємства – обслуговування повітряного руху, організація і менеджмент повітряного простору й організація потоків повітряного руху; організація радіотехнічного й електротехнічного забезпечення обслуговування повітряного руху та виконання польотів; забезпечення діяльності та розвитку підрозділів ОЦВС; організація аварійного сповіщення й участь у проведенні пошуково-рятувальних робіт; надання аеронавігаційної інформації користувачам повітряного простору. До складу Украероруху входять шість регіональних структурних підрозділів: Львівський, Одеський, Дніпропетровський, Харківський, «Київцентраеро» та «Кримаерорух».

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031