Авторизація

» » » Київська ТПП спільно з КМДА проведуть щорічний конкурс «Кращий експортер року»

Київська ТПП спільно з КМДА проведуть щорічний конкурс «Кращий експортер року»

Київська ТПП спільно з  КМДА проведуть щорічний конкурс «Кращий експортер року»Взяти участь зможуть підприємства – експортери будь якої форми власності, зареєстровані у місті Києві, які здійснювали експорт товарів протягом попереднього 2017 календарного року.

Щорічний конкурс «Кращий експортер року» проводиться Департаментом промисловості та розвитку підприємництва КМДА за участю Київської торгово-промислової палати та Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва при КМДА.

Переможців визначають за результатами фінансово-господарської діяльності підприємств за звітний період.

Четвертий рік поспіль серед малих, середніх та великих промислових підприємств Києва визначаються кращі експортери у різних галузях, таких як машинобудування, харчова, хімічна промисловість, текстильне виробництво, виготовлення виробів з деревини, гумових і пластмасових виробів, фармацевтичних продуктів тощо. У 2017 році 16 експортерів було визнано переможцями.

Підприємства – експортери , які бажають взяти участь в конкурсі, повинні подати заявку на участь у конкурсі «Кращий експортер року» до Київської торгово-промислової палати до 20 квітня 2018 року.

Нагороди планується вручати керівництвом cтолиці під час проведення виставки - презентації промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві» на початку червня 2018 року. Переможці отримають диплом та знак «Кращий експортер року», які вони зможуть використовувати для маркування продукції, а також у своїх рекламних та презентаційних матеріалахДолучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930