Авторизація

» » » FinTech Ukraine 2017: знайомимо з системою для колективної та безпечної роботи над груповими завданнями Finance.ua

FinTech Ukraine 2017: знайомимо з системою для колективної та безпечної роботи над груповими завданнями Finance.ua

FinTech Ukraine 2017: знайомимо з системою для колективної та безпечної роботи над груповими завданнями Finance.ua
Компанія BankOnline за підтримки медіа-партнерів Finance.ua та “Мінфін” оголошує місяць FinTech Ukraine.
Протягом місяця ми знайомитимемо вас з новими проектами в галузі фінансових технологій, які нещодавно заявили про себе і зараз завойовують своє місце на ринку України і не тільки. Хто вони, які рішення пропонують, в чому їх унікальність?
Про це ми розповімо в рубриці “Учасники стартап сесії FinTech Ukraine 2017”. А познайомитися з ними особисто, дізнатися подробиці і віддати свій голос за найкращий, на вашу думку, проект можна 1 листопада на конференції FinTech Ukraine 2017. Сьогодні розповімо про Pangaea.
FinTech Ukraine 2017: знайомимо з системою для колективної та безпечної роботи над груповими завданнями Finance.ua

Завдання, які вирішує проект:
Багаторічний досвід використання рішень рівня підприємства, що грунтуються на традиційних серверних технологіях, виявив низку істотних недоліків таких систем, а саме:
1. Непрозорість переданих даних. Можливість злому, викрадення, несанкціонованого доступу до центральних баз даних підприємства, історії повідомлень, номерів кредитних карток тощо.
2. Потреба у великій кількості обчислювальних ресурсів, що використовуються не завжди оптимально, і їх витратна підтримка.
3. Уразливість перед атаками хакерів на центральні сервери підприємства (всі залежать від центрального постачальника рішення, що, у разі його недоступності, блокує роботу всієї організації).
4. Обмежений функціонал рішення без можливості розширення та адаптації під конкретні потреби організації.
Рішення Pangaea дозволяє будувати робочу мережу для будь-якої цільової групи людей і використовувати компоненти цього додатка в групах без будь-яких посередників (серверів тощо).
Тобто комунікації в додатку організовані за принципом «Всі з усіма». При цьому використовуються обчислювальні ресурси учасників системи, починаючи від мобільних телефонів до продуктивних настільних систем.
ДЛЯ ЧОГО ЦЕ ПОТРІБНО?
Цей додаток може використовувати будь-яка цільова аудиторія груп людей, зайнятих колективною роботою. При цьому будується незалежна обчислювальна мережа на основі сервісів, що надають бізнес-логіку для роботи над конкретним типом завдання. На даний момент як демонстрація представлено два прості модулі – це Messenger (Чат) і Give Me Status (Сервіс обміну статусами).
Pangaea може використовуватися для статистичного аналізу, рекламних акцій, розрахунків тощо, тобто всього, що може об’єднувати різні групи людей за професійними і особистими інтересами.
Крім корпоративного сектору, Pangaea може бути використана приватними особами для захисту та забезпечення безпеки персональних даних і комунікацій.
Особливість проекту:
Перевагою рішення Pangaea є можливість одночасно вирішити наступні завдання:
Безпека даних.
Для роботи не використовується серверне ПЗ. Всі дані зберігаються на пристроях користувачів. Забезпечується гнучке управління передачею і зберіганням інформації.
Універсальність.
Програма дозволяє гнучко управляти бізнес-логікою в групах, а також додавати і видаляти їх в додатках. Підтримуються більшість ОС сімейства Windows і Apple Mac OS X.
Незалежність.
Система функціонує автономно і будується за принципом мінімально необхідного. Вся робота відбувається в середовищі організації з можливістю розширення і масштабування.
Розширюваність.
Функціональність системи може розширюватися за рахунок створення нових сервісів відповідно до вимог організації, а також інтегрувати рішення з існуючими системами підприємства або організації.
Кілька слів про проект:
Pangaea – це розподілена система для колективної роботи над груповими завданнями з безпечними прямими комунікаціями, різноманітними компонентами бізнес-логіки і персональної бази
Люди:
Founder – Андрій Лавруша
Сайт:
https://www.pangaea.com.ua
Дізнатися більше про проект Pangaea та інші технологічні рішення у фінансовому секторі, а також проголосувати за найкращий проект можна 1 листопада 2017 на конференції FinTech Ukraine 2017, організатором якої виступає компанія BankOnline.
Зареєструватися на конференцію FinTech Ukraine 2017 можна тут.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829