Авторизація

» » » Інвестбанкір розповів, у яких сферах відбулися критичні зміни, які вплинуть на рейтинг України

Інвестбанкір розповів, у яких сферах відбулися критичні зміни, які вплинуть на рейтинг України

Інвестбанкір розповів, у яких сферах відбулися критичні зміни, які вплинуть на рейтинг України
Україна насправді займає кращу позицію у рейтингу легкості ведення бізнесу від Світового банку, бо він не відображає тих змін, які відбулись за два останні роки. Зокрема, критичні зміни відбулись у сфері будівництва.
Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса.
«Давайте не будемо казати про сфери економіки, бо це взагалі не характеризує інвестиційний клімат. От наприклад, у нас зараз найпривабливіший аграрний сектор, але це через те, що в нас добра земля. Підняття на чотири позиції в рейтингу легкості ведення бізнесу це відносна перемога. Це не дуже помітно. Проте, треба сказати, що насправді Україна зараз займає кращу позицію аніж 76-те місце, бо рейтинг складено за результатами 2015 року. З того часу ще було багато зроблено. У 2018 році, навіть якщо ми нічого не будемо робити, все одно ми піднімемось. Ми можемо бути 70-ті або 60-ті. Це позитив, ті речі, які робилися минулого року по доступу до будівництва. Те, що зроблено відобразиться наступного року. Там відбулися дуже критичні зміни», – зауважив інвестбанкір.
За словами пана Фурси, зміни в цьому напрямку йдуть, але вони тривають вже досить довгий час.
«Те, що ми казали про те, що заважає бізнесу, дерегуляція це одна сторона. Там потрібно не давати бізнесу системно стикатися з корупцією. Інша – це відповідальність і силові органи. Які найбільші проблеми бізнесу це верховенство права і силові органи – це майже одна і та ж проблема, просто з іншого боку», – переконаний інвестиційний банкір.
Також гість програми помітив позитив у тому, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що буде допомагати бізнесу. В урядах часів Азарова та Арбузова такого не говорили.
«Коли Громайсман заявляє, що займеться бізнесом, то це добре, що він так говорить, бо пан Азаров та Арбузов ніколи такого не говорили. Добре, що вони про це кажуть. Проте він звертався до публіки, яка його дивиться, а не до бізнесменів. Те, що уряд літом підготував законопроект щодо створення служби фінансових розслідувань це добре. Всі цього чекають. Там є речі про які вони говорять, є речі які вони намагаються зробити це ж позитивні речі. Якщо СФР запрацює, то дуже змінить ситуацію», – відзначив Сергій Фурса.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930