Авторизація

» » » Плата за бювет у Трускавці – це порушення антимонопольного законодавства, – екс-мер

Плата за бювет у Трускавці – це порушення антимонопольного законодавства, – екс-мер

Плата за бювет у Трускавці – це порушення антимонопольного законодавства, – екс-мер
Плата за бювет у Трускавці – це порушення антимонопольного законодавства, – екс-мер
Фото: puerrtto.livejournal.com
У Трускавці в односторонньому порядку встановлення плати за відвідування бювету монополістом ПрАТ «Трускавецькурорт» – експлуатантом води «Нафтуся», є порушенням антимонопольного законодавства.
Про це в коментарі ІА ZIK повідомив голова МГО «Рада старійшин», генеральний директор ГКК «Карпати», екс-міський голова Трускавця (2002-2010 р.) Лев Грицак.
«Безапеляційно встановлена ціна 3 грн 50 коп. за одне відвідування бювету. При цьому не було надано схеми розрахунків вартості відпускної води. Ціна встановлена в односторонньому порядку монополістом. Це є порушенням антимонопольного законодавства. Жителям Трускавця пропонується потрапляти до бювету безкоштовно тільки за скеруванням лікаря при відповідній патології».
На запитання міському голові Трускавця Андрію Кульчинському, коли буде створено спільне з ПрАТ «Трускавецькурорт» підприємство з експлуатації мінеральних вод, чіткої відповіді не отримано, а керівник ПрАТ сказав, що «колись буде створено», – зазначив Лев Грицак.
На засіданні Ради старійшин м. Трускавця, на якому обговорювалося питання функціонування гідромінеральної бази курорту одностайно дійшли до думки, що курорту Трускавець більше загрожує сьогоднішній стан експлуатації мінеральних вод, ніж техногенна катастрофа, пов’язана з обвалом рудника №2 Стебницького ГХП «Полімінерал», наголосив голова «Ради старійшин».
Згідно із Законом України «Про надра» і Закону України «Про курорти», відповідальність за збереження мінеральних ресурсів покладається: на курортах державного значення – на державу, на курортах місцевого значення – на органи місцевого самоврядування.
«Трускавець не має офіційного статусу курорту державного значення, тому, шановні депутати і міський голово, вся відповідальність за збереження міста Трускавця як курорту лягає на вас. І тут не можна бути байдужими. Вас обирали люди з надією на їх захист. Вважаю, що депутатам необхідно негайно скликати позачергову сесію і прийняти радикальні рішення з управління гідромінеральною базою курорту і збереженню його ресурсів. При вашій байдужості можемо втратити курорт! », – наголосив Лев Грицак.
Нагадаємо, ПрАТ «Трускавецькурорт» вводить плату за відвідування бювету.
З 1 грудня на бюветі запрацюють турнікети та каси продажу абонементів. Вартість одного відвідування бювету становитиме 3,5 грн, а одноразове споживання мінеральної води не повинно перевищувати 350 мл.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Ноябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930