Авторизація

Dz ' , ID- Bank ID

Dz ' , ID- Bank ID
На вчорашньому засіданні Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) не тільки прийняла рішення про конверсію частот в діапазоні 2600 МГц для впровадження зв’язку 4G, які добровільно звільнила «ММДС-Україна», а й затвердила ще один не менш важливий документ. Йдеться про нову версію Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі. Зміни повинні привести законодавство у відповідність із сучасними реаліями і створити умови для запуску відповідних електронних сервісів реєстрації (ідентифікації) абонентів. У числі іншого ці зміни необхідні для впровадження послуги MobileID, яку обіцяли запустити вже до кінця цього року.
Документ передбачає такі кроки:
впровадження можливості подачі заяви про реєстрацію за бажанням абонента як в електронній, так і в паперовій формі;
визначення процедури ідентифікації абонента з використанням електронного цифрового підпису, а також у разі встановлення оператором, провайдером телекомунікацій – інших альтернативних засобів ідентифікації особи, в тому числі з використанням системи електронної дистанційної ідентифікації BankID;
визначення вичерпного переліку документів, які абонент повинен подати оператору, провайдеру телекомунікацій для реєстрації;
визначення процедури підтвердження користування ідентифікаційною телекомунікаційною карткою, а також підтвердження отримання телекомунікаційних послуг без використання такої картки.
Читайте також: Рада прийняла закон для повноцінного запуску в Україні BankID і MobileID
Президент «Київстару» Петро Чернишов вже привітав ухвалене регулятором рішення, заявивши, що при відповідній підтримці уряду сценарій, коли абоненти зможуть ідентифікуватися з будь-яких пристроїв за допомогою ЕЦП, ID-карток або Bank ID, скоро стане реальністю.
Залишається додати, що проектом передбачена 9-місячна відстрочка введення нових правил, необхідна операторам і провайдерам телекомунікацій для внесення відповідних змін у роботу власного обладнання.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031