Авторизація

» » » Китайські науковці запевнили Синютку, що і далі розвиватимуть співпрацю з Україною

Китайські науковці запевнили Синютку, що і далі розвиватимуть співпрацю з Україною

Китайські науковці запевнили Синютку, що і далі розвиватимуть співпрацю з Україною
Сьогодні, 18 жовтня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із делегацією науковців Китайської Народної Республіки.
Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.
Науковці із Академії суспільних наук Китаю подякували українській стороні за можливість провести зустріч на такому високому рівні та відзначили важливість подібних заходів для поглиблення відносин між двома країнами.
В межах зустрічі Олег Синютка ознайомив гостей із досягненнями Львівщини в економічній, освітній, туристично-рекреаційній та суспільно-політичній сферах.
Зокрема, докладно зупинились на розвитку альтернативної енергетики та розбудові інфраструктури, а також покращенні логістичних сполучень із Європою завдяки будівництву Бескидського тунелю.
«Важливо донести до представників китайського бізнесу, що Львівщина – стабільний і безпечний регіон для капіталовкладень та розвитку підприємництва. Спільна робота та інформування з обох сторін дозволить покращити бізнес-партнерство», – зауважив очільник області Олег Синютка.
Своєю чергою, китайські науковці вкотре запевнили українську сторону у підтримці нашої країни у відстоюванні свого суверенітету та територіальної цілісності.
«Нам відомо, що Україна взяла курс на євроінтеграцію, і з нашого боку ви завжди знайдете підтримку вашої країни на цьому шляху. Ми, як науковці, покликані розвивати відносини між нашими країнами, незважаючи на географічне розташування, а отже і надалі працюватимемо над культурним та науковим обмінами із Україною», – зазначила завідувач відділом України Інституту Росії, Східної Європи та Центральної Азії Академії суспільних наук Китаю Чжао Хуецжун.
Окрім того, китайська делегація мала можливість поставити запитання Олегу Синютці про реформи, що відбуваються в Україні, та отримати вичерпну відповідь про створення ОТГ, нову систему шкільної освіти та зміни, що супроводжуються втіленням реформ.
Зазначимо, Інститут Східної Європи, Росії та Центральної Азії, що перебуває під егідою Китайської академії суспільних наук, раніше мав назву «Інститут радянських і східноєвропейських досліджень». Інститут створив різні види академічних обмінів інформацією, не тільки з науково-дослідними інститутами в Росії а також і республіками Центральної Азії, Східної Європи та іншими аналогічними установами в Сполучених Штатах, Великобританії, Японії, Німеччини, Австралії, Канади, Франції, Швеції, Республіка Кореї, Сінгапуром.
Він має спеціалізовану бібліотеку, колекція книг якої перевищує 60 000, в тому числі книги на більш ніж, десяти іноземних мовах, таких як китайська, російська, англійська, японська, німецька, французька та східноєвропейські мови.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Ноябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930