Авторизація

» » » Ринок праці восени: де знайти роботу прямо зараз Finance.ua

Ринок праці восени: де знайти роботу прямо зараз Finance.ua

Ринок праці восени: де знайти роботу прямо зараз Finance.ua
Ринок праці, за даними експертно-аналітичного Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, на початку осені був позитивно динамічний. Стартував бізнес-сезон, і фахівці зафіксували зростання кількості вакансій,
повідомляє
“Сегодня”.
“Роботодавці в більшості професійних сфер зайняли досить активну позицію, – говорить фахівець центру Катерина Криворученко. – Найбільше зростання пропозицій спостерігалося в сфері “Початок кар’єри, студенти”, “Інформаційні технології, інтернет, телеком” і “Маркетинг, реклама, PR”. Але відзначаємо незначний спад в сфері “Робочий персонал”, “Автомобільний бізнес”, “Видобуток сировини”.
На одне вакантне місце претендувало три людини, повідомляють аналітики порталу. А в деяких сферах показник значно вищий (“Вищий менеджмент” – 14 осіб на вакантне місце, “Видобуток сировини” – 8, “Юристи” – 6). А в таких рубриках, як “Інсталяція і сервіс”, “Страхування”, “Робочий персонал”, індекс нижче одиниці, що означає відчутний кадровий голод. Загалом по ринку, за даними Держслужби зайнятості, у вересні на одне робоче місце претендувало 4 безробітні (роком раніше претендентів на вакансію було 7), повідомляє фахівець зі зв’язків з громадськістю Держслужби Костянтин Коваленко.
Роботодавці в чергу стають за кваліфікованими працівниками з інструментом, професіоналами в сфері обслуговування, експлуатації обладнання та машин. Найбільше пропозицій роботи, за словами Костянтина Коваленка, сьогодні на підприємствах переробної промисловості, торгівлі і ремонту автотранспорту, також вистачає варіантів в держуправлінні і обороні.
Парадоксально, але п’ята частина безробітних – саме колишні держуправлінці і оборонщики і співробітники соцстраху: відбувається оновлення “крові” в держструктурах. Чимала частка нинішніх безробітних раніше була зайнята в сільському господарстві. 48% підопічних Держслужби зайнятості мають вищу освіту і лише 18% – середню школу за плечима.
Ринок праці восени: де знайти роботу прямо зараз Finance.ua


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031