Авторизація

» » » Україна та Румунія домовилися про співпрацю на транскордонних водах

Україна та Румунія домовилися про співпрацю на транскордонних водах

Україна та Румунія домовилися про співпрацю на транскордонних водах
Україна і Румунія підписали Протокол про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах.
Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.
Протоколом передбачено подальшу тісну і злагоджена співпраця України і Румунії на транскордонних водних об’єктах.
Сторонами відмічено, що щорічно проводяться огляди протипаводкових споруд на обох берегах на спільних ділянках річки Тиса, Прут та Сірет та річки Дунай. Гідротехнічні споруди знаходяться в робочому стані.
За результатами роботи уповноважені вирішили завершити актуалізацію Регламентів у рамках двостороннього співробітництва, беручи до уваги автоматизовані станції, які побудовані в рамках проекту EAST AVERT, і представити їх на затвердження під час наступної наради.
Разом з тим, українська сторона звернулася до румунської сторони з проханням розглянути і узгодити комплексну схему стабілізації русла річки Тиса на українсько-румунській прикордонній ділянці річки. Спільно було вирішено організувати в першій половині 2018 року робочу зустріч на рівні експертів робочої групи з проблем Тиси і обговорити зазначену схему, яка була передана українською стороною з урахуванням гідрологічних змін та реалізованих робіт в 2010-2017 роках.
Разом з тим були затверджені обсяги алювіальних відкладень на прикордонних ділянках річок Тиса, Прут та Сірет віддалених обома сторонами.
Також було встановлено термін в 30 днів для відповіді на технічні документації, які передаються на рівні двостороннього співробітництва. Спільно розробити зміст типової технічної документації, яка передається для аналізу і узгодження, взаємно інформувати про хід реалізації спільних проектів в галузі водного господарства, які фінансуються в рамках європейських програм транскордонного співробітництва тощо.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031