Авторизація

» » » Публічні компанії повинні розкрити власників понад 5% акцій Finance.ua

Публічні компанії повинні розкрити власників понад 5% акцій Finance.ua

Публічні компанії повинні розкрити власників понад 5% акцій Finance.ua
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку звертає увагу емітентів цінних паперів на необхідності провести оновлення інформації в системі депозитарного обліку.
Як повідомили в прес-службі НКЦПФР, з 6 жовтня набрали чинності зміни до «Положення про порядок звітності депозитарними установами Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку». Зміни до положення були внесені у зв’язку з прийняттям Радою закону щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах.
Даний закон підвищив вимоги до розкриття інформації, в частині обов’язковості розкриття інформації про власників акцій публічних акціонерних товариств, пакет яких становить 5% і більше акцій, та інформації про власників акцій приватних акціонерних товариств, пакет яких становить 10% і більше.
Регулятор відзначив, що ці зміни передбачають розмежування інформації про акції публічних акціонерних товариств і акції інших акціонерних товариств. З цієї причини до складу адміністративних даних було додано поле «Дані про емітента: організаційно-правова форма».
Розкриття депозитарними установами інформації про власників пакетів акцій здійснюється на підставі інформації, що міститься у системі депозитарного обліку, з урахуванням даних з реєстру кодів цінних паперів, присвоєних Центральним депозитарієм цінних паперів. При цьому, зміни інформації в системі депозитарного обліку цінних паперів щодо інформації про емітента та випущених ним цінних паперів вносяться за ініціативою, розпорядженням і на підставі відомостей, наданих цим самим емітентом.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031