Авторизація

» » » Через 5-10 років в Україні відбудеться розквіт приватних пенсійних фондів, – Солонтай

Через 5-10 років в Україні відбудеться розквіт приватних пенсійних фондів, – Солонтай

Через 5-10 років в Україні відбудеться розквіт приватних пенсійних фондів, – Солонтай
Якщо в Україні не запрацюють свої приватні пенсійні фонди, то євроінтеграція призведе до того, що українці почнуть користуватися єдиним європейським ринком. І приватні пенсійні фонди стануть не дивиною, а звичайним процесом.
Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив політичний експерт Олександр Солонтай.
«Українці, яким зараз 25-35 років, житимуть за інших пенсійних умов. Вже через п’ять або десять років Україна піде шляхом розквіту приватних пенсійних фондів. І люди з цієї вікової категорії встигнуть ними скористатись», – розповів Солонтай.
Він вважає, що коли в Україні не створять свої приватні пенсійні фонди, то люди користуватимуться європейськими.
«У нас буде та ж історія, що відбулась з фондовим ринком. Якщо у нас немає свого, то користуємося чужим. Це ж чекає і на банківську, фінансову, інвестиційну, пенсійну, страхову системи. Більше того, це вже відбувається. Євроінтеграція призведе до того, що почнемо користуватися єдиним європейським ринком і для нас приватні фонди стануть не дивиною, а звичайним процесом. І 25-35-річні встигнуть потрапити в останні десять чи п’ятнадцять років свого трудового стажу, а їхні батьки вже ні», – прокоментував Солонтай.
На думку експерта, українцям не вдасться уникнути підвищення пенсійного віку. Але зараз цього не роблять через середню тривалість життя.
«Пенсійний вік мусить зростати. Але на даний час не маємо можливості це зробити, бо при середній тривалості життя в Україні чоловіків, підвищення пенсійного віку означатиме ліквідацію поняття «чоловік-пенсіонер». Вони просто не доживають до пенсійного віку станом на сьогодні. Щодо жінок, то з ними наразі краща ситуація, але навіть і вони не доживають 10-15 років до загальноєвропейського рівня», – додав він.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930