Авторизація

» » » Аграріям припинять блокувати податкові накладні: новий наказ Мінфіну Finance.ua

Аграріям припинять блокувати податкові накладні: новий наказ Мінфіну Finance.ua

Аграріям припинять блокувати податкові накладні: новий наказ Мінфіну Finance.ua
Документ завізований в Мін’юсті, але потрібно кілька днів на запуск відповідного програмного забезпечення
Податкові накладні сільгоспвиробників більше не будуть блокуватися. Мін’юст зареєстрував наказ Мінфіну №776 від 18 вересня 2017 року «Про затвердження змін до критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинки реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».
Цим документом ДФС зобов’яжуть автоматично реєструвати податкові накладні сільськогосподарських підприємств. Таким чином, аграрні підприємства зможуть відновити повноцінну роботу і торгівлю виробленою продукцією.
Про це повідомила партнер аудиторської компанії Crowe Horwath AC Ukraine, голова податкового комітету Громадської ради при Мінекономрозвитку Ольга Богданова.
«Цей наказ вирішує проблему з блокуванням податкових накладних. Він дає можливість всім сільгосппідприємствам подати так звану технологічну карту заздалегідь, не чекаючи, коли податкова накладна або коригування будуть заблоковані», — сказала Ольга Богданова.
Вона зазначила, що технологічні карти будуть враховуватися автоматично за умови, що підприємство було платником ПДВ за спецрежимом до 2017 року або зараз знаходиться в реєстрі одержувачів бюджетних дотацій, обробляє мінімум 200 га землі і за останній рік не змінювало власника або директора. В інших випадках передбачений п’ятиденний термін для розгляду комісією інформації ДФС.
Експерт також повідомила, що для автоматичної реєстрації накладної необхідно разом з техкартою подати також інформацію, яка підтверджує, що платник відноситься до реального сектору економіки.
«Це може бути, наприклад, аналітична довідка, яка буквально за 10 хвилин дасть зрозуміти, що ваше підприємство реальне. У ній повинна бути подана в таблиці коротка інформація про підприємство: сфера діяльності, коли зареєстровано, доходи, хто основні покупці та постачальники, яке податкове навантаження, штат, основні фонди, оренда, землі в обробці і т. д.», — уточнила Ольга Богданова.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930