Авторизація

» » » Мінекології та ЄБРР створили проектний офіс з реформи управління водними ресурсами Finance.ua

Мінекології та ЄБРР створили проектний офіс з реформи управління водними ресурсами Finance.ua

Мінекології та ЄБРР створили проектний офіс з реформи управління водними ресурсами Finance.ua
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) спільно з Мінекології України почали процес створення проектного офісу H2Office, який буде працювати над удосконаленням реформування системи управління водними ресурсами. Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів.
Згідно з повідомленням, вже відбулося засідання робочої групи міністерства, в ході якого створено відповідну наглядову раду за участю провідних експертів-практиків з реформування державного сектору України, фахівців у сфері водного господарства, зрошення і дренажу, представників міжнародних організацій, а також затверджено план роботи проектного офісу H2Office.
Передбачається, що новий офіс також буде працювати над пілотним інвестиційним проектом з реконструкції зрошувальної системи півдня України.
Нагадаємо, що раніше Кабмін звернувся до ЄБРР із проханням надати підтримку зусиллям щодо реформування системи управління водними ресурсами, зокрема, шляхом розробки і подальшої реалізації пілотного проекту на одній із зрошувальних систем півдня України.
“Мета проекту полягає в підвищенні ефективності управління водними ресурсами через впровадження інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом. Це дозволить з’ясувати інституційні та функціональні недоліки як національного управління водними ресурсами, так і національної системи зрошення і дренажу”, — наголошується в повідомленні.
За даними Мінекології, в останні десятиліття через недофінансування та неефективне управління площа зрошуваних земель в Україні неухильно зменшувалася з 2,29 млн га у 1991 році до 0,37 млн га в 2017 році.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930