Авторизація

» » » У 2018 в Україні очікується запуск мобільного зв’язку 4G, – Кубів

У 2018 в Україні очікується запуск мобільного зв’язку 4G, – Кубів

У 2018 в Україні очікується запуск мобільного зв’язку 4G, – Кубів
У 2018 в Україні очікується запуск мобільного зв’язку 4G, – Кубів
Фото: podrobnosti.ua
Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів 5 жовтня під час ІІ Міністерської зустрічі з цифрової економіки країн ЄС та країн Східного партнерства, яка відбулася у столиці Естонії Таллінні.
Як повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку України, ця зустріч відбулася за участю віце-президента Єврокомісії та єврокомісара з Єдиного цифрового ринку Андруса Ансіпа, міністрів, представників міжнародних та урядових організацій.
У своєму виступі Степан Кубів підтвердив пріоритетність цифровізації України як частини її інтеграції до Європейського Союзу.
«Цифрова економіка була і залишається пріоритетом для України. Це рушійна сила економічного зростання і підвищення конкурентоспроможності. Тому Україна зацікавлена у поглибленні і розширенні співпраці з ЄС у цифровій сфері та максимальному використанні можливостей Угоди про Асоціацію з Євросоюзом», – підкреслив український віце-прем’єр.
Він зазначив, що найбільш важливими напрямками співпраці у цифровій сфері для України є розвиток широкосмугового доступу до Інтернету та технологій 4G і 5G, кібербезпека, розвиток інновацій та розбудова інноваційної екосистеми, електронна ідентифікація, електронне урядування та розвиток електронної торгівлі.
«Ми працюємо над подоланням цифрового розриву. Для цього вдосконалюємо українське законодавства та проводимо його гармонізацію із законодавством ЄС. Також працюємо над розбудовою цифрової інфраструктури, уже наступного року очікуємо запуску мобільного зв’язку покоління 4G. Триває робота над створенням Цифрового порядку денного для України, розвиваємо цифрові послуги і продукти і одночасно працюємо над підвищенням цифрової грамотності у суспільстві», – зазначив Степан Кубів.
Він додав, що Україна зацікавлена у посиленні двостороннього цифрового діалогу з ЄС і розглядає його як логічне продовження Угоди про вільну торгівлю.
«Ми готові до діалогу з ЄС щодо можливих напрямків і форматів співпраці у цифровій сфері. Зокрема, необхідно розглянути питання тарифів на міжнародний роумінг та нашої співпраці для їх поступового зниження. Також нам потрібна експертна допомога та досвід ЄС для розробки плану розвитку широкосмугового доступу до Інтернету у зонах цифрової нерівності», – наголосив Степан Кубів.
За результатами зустрічі сторони схвалили спільну Декларацію, в якій визначили шість ключових напрямків спільної роботи у цифровій сфері та деталізували плани щодо реалізації пріоритетних дій до 2020 року.
Довідка.
Цифрове співтовариство – ініціатива ЄС щодо єдиного цифрового простору для країн-членів ЄС. 26 липня 2016 року ЄС запропонував Україні долучитися до цієї ініціативи, щоб скористатися перевагами Єдиного цифрового ринку за межами ЄС та реалізувати свій потенціал у цифровій економіці. За оцінками фахівців ЄС економічний ефект від поширення широкосмугового доступу до Інтернету в Україні оцінюється у додаткових 4-6 млрд євро на рік до ВВП на кожні 10% нових споживачів. Для втілення цієї ініціативи проводяться регулярні міністерські зустрічі країн-членів ЄС з Україною та іншими країнами, зацікавленими у реалізації ініціативи цифрового співтовариства.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930