Авторизація

» » » Rolls-Royce і Google разом розроблять інтелектуальні інформсистеми для судноплавства

Rolls-Royce і Google разом розроблять інтелектуальні інформсистеми для судноплавства

Rolls-Royce і Google разом розроблять інтелектуальні інформсистеми для судноплавства
Rolls-Royce і Google домовилися про подальше партнерство в сфері розробки та вдосконалення інтелектуальних систем інформування. Це допоможе підвищити безпеку вже існуючого флоту і прискорить процес побудови автономних суден.
Rolls-Royce буде використовувати технологію Google Cloud Machine Learning Engine для подальшого розвитку системи, заснованої на штучному інтелекті (AI), яка дозволяє розпізнавати, класифікувати і відстежувати об’єкти, з якими судно може зіткнутися в морі.
“Інтелектуальні системи розпізнавання будуть використовуватися не тільки в автономному судноплавстві. Вони вже зараз можуть принести користь компаніям, що працюють в сфері судноплавства, оскільки здатні забезпечити безпеку судна і екіпажу. Використання Google Cloud допоможе нам зробити ці системи ще ефективнішими, що важливо для порятунку життя моряків”, – заявив представник компанії Rolls-Royce Карно Теново.
Програмне забезпечення Google Cloud буде використовуватися Rolls-Royce при розробці тренажерів і навчальних програм, здатних інтерпретувати об’ємні і різноманітні бази даних. Будуть підготовлені дані для виготовлення моделей, що забезпечують їх актуальність і достатню кількість для створення статистичної значущості.
В рамках процесу машинного навчання передбачення моделей оцінюються в практичних морських додатках, що дозволяє ще більше вдосконалити моделі. У довгостроковій перспективі Rolls-Royce і Google мають намір провести спільні дослідження в сфері мультимодального навчання. Компанії також проведуть дослідження, що дозволяють визначити, чи є розпізнавання голосу людини і машинне генерування мови життєздатними рішеннями при створенні автоматизованих інтерфейсів в морських додатках.
Очікується, що інтелектуальні системи інформування зроблять судна більш безпечними, легкими в управлінні й ефективними в експлуатації, оскільки програмне забезпечення надасть екіпажу можливість максимально контролювати ситуацію. Для досягнення цієї мети необхідно звести воєдино дані низки датчиків і інформацію різних суднових систем, таких як система автоматичної ідентифікації (AIS) і дані радарів. Не виключено, що в єдину систему увійдуть і інші джерела, включаючи глобальні бази даних.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930