Авторизація

2017

2017
Істотний обсяг високоліквідних активів, прийнятна валютна структура ресурсної бази, диверсифікація коштів суб’єктів господарювання та кредитного портфеля корпоративних клієнтів за видами економічної діяльності дозволили КРИСТАЛБАНКу продовжити покращувати показники і в третьому кварталі 2017-го.
Висока динаміка спостерігалася за обсягом залучених коштів від фізичних осіб – зростання на 27%. При цьому термінові депозити фізичних осіб збільшилися на 40%.
Більше того, 19 вересня 2017 року незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів КРИСТАЛБАНКу на рівні 4 (висока надійність), і кредитний рейтинг банку за національною шкалою на рівні uаА-, прогноз «стабільний».
За 3-й квартал кредитний портфель банку збільшився на 28% і станом на 1 жовтня перевищив 300 млн гривень. КРИСТАЛБАНК продовжує успішно розвивати кредитування як фізичних осіб (зростання портфеля на 65%), так і юридичних (зростання на 20%).
Банку є що запропонувати і в царині іпотечних програм. Фінустанова активно співпрацює в цьому напрямку з будівельним гігантом ПрАТ «ХК «Київміськбуд», який очолює рейтинги найбільших і надійних столичних забудовників і завжди асоціюється з високою якістю житла.
Заслуговують на особливу увагу такі спільні з «Київміськбудом» програми як «ЖИТЛО МАЙБУТНЬОГО» і «ВІД МРІЙ – ДО ДІЙ».
Найпопулярніша серед клієнтів КРИСТАЛБАНКу програма «ВІД МРІЙ – ДО ДІЙ» відома низьким рівнем процентних ставок по кредиту – від 5% річних, зручними термінами кредитування (до 20 років) і гнучкими схемами погашення кредитних коштів. Все це дозволяє їй бути найбільш затребуваною серед клієнтів банку.
Вигідні умови та високі стандарти іпотечних програм КРИСТАЛБАНКу підтверджує перемога фінустанови в номінації «Банк року № 1 за умовами іпотечного кредитування» в рамках щорічного IX всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».
Організатором конкурсу виступав Міжнародний фінансовий клуб «Банкір» в партнерстві з авторитетним Університетом банківської справи.
Встигає КРИСТАЛБАНК швидко реагувати і на позитивні зміни в законодавстві України, що полегшують операції валютних перерахувань за кордон.
Так, з 4 жовтня 2017 КРИСТАЛБАНК почав видачу електронних індивідуальних ліцензій.
Відтепер фізичні особи (крім підприємців) зможуть отримувати валютні ліцензії в електронній формі (е-ліцензії) на перерахування іноземної валюти за кордон для здійснення окремих валютних операцій через КРИСТАЛБАНК.
На підставі е-ліцензій клієнти банку мають можливість протягом одного календарного року перерахувати іноземну валюту за кордон на загальну суму до 50 000 доларів США (в еквіваленті)!
Все вищезгадане вкотре підтверджує стабільність і надійність банку на ринку, а також дозволяє як КРИСТАЛБАНКу, так і його клієнтам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031