Авторизація

» » » Фонд гарантування затвердив регламент «Голландських аукціонів»

Фонд гарантування затвердив регламент «Голландських аукціонів»

Фонд гарантування затвердив регламент «Голландських аукціонів»
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб затвердив Регламент «голландських» аукціонів (Регламент роботи електронної торгової системи для проведення електронного аукціону, який складається з автоматичного покрокового зниження початкової (стартової) ціни лоту, етапів подання закритих цінових пропозицій та цінової пропозиції для продажу активів (майна) банків, що виводяться з ринку або ліквідуються).
Про це йдеться в повідомленні на сайті ФГВФО.
Документом передбачено, що аукціон розпочинається в проміжок часу з 9.30 до 10.00. Автоматичне покрокове зниження ціни лоту розпочинається в період з 9.30 до 10.00 та завершується в проміжок часу з 16.15 до 16.45. (загальна тривалість складає 6 годин 45 хвилин).
Етап подання цінових пропозицій – з 16.15 до 17.00 (загальна тривалість складає 15 хвилин). При цьому, він розподіляється на два періоди:
*- період подання закритих цінових пропозицій – з 16-15 до 16-55 (загальна тривалість – 10 хвилин);
- період подання цінової пропозиції учасником, який зупинив аукціон на зниження – з 16-25 до 17-00 (загальна тривалість – 5 хвилин).
Зазначається, що під час проведення електронного аукціону на будь-якому етапі до моменту його завершення, учасник має право зробити ставку, що відповідає поточній ціні лоту. За умови відсутності ставки після завершення строку, встановленого для її подання, система автоматично покроково знижує ціну лоту до моменту досягнення мінімальної ціни.
За умови, якщо під час проведення електронного аукціону, на будь-якому етапі до моменту його завершення, учасник зробив ставку, зупиняється процес автоматичного покрокового зниження ціни лоту та активується функціонал етапу подання цінових пропозицій.
Протягом періоду подання закритих цінових пропозицій кожному учаснику, окрім того, який зробив ставку, надається можливість однократно зробити закриту цінову пропозицію.
При цьому, протягом періоду подання цінової пропозиції, учасник, який зробив ставку, має право однократно зробити цінову пропозицію, бачачи всі закриті цінові пропозиції.
Переможцем вважається учасник, який запропонував найбільшу суму за лот протягом періоду проведення електронного аукціону до моменту його завершення.
Якщо на момент завершення періоду проведення електронного аукціону не було зроблено ставку, система автоматично присвоює електронному аукціону статус “Аукціон не відбувся”.
Користувачі на будь-якому електронному майданчику матимуть можливість знайти і переглянути інформацію про оголошені електронні аукціони.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031