Авторизація

» » » Малий та середній бізнес отримав на розвиток від ЄІБ € 400 млн

Малий та середній бізнес отримав на розвиток від ЄІБ € 400 млн

Малий та середній бізнес отримав на розвиток від ЄІБ € 400 млн
Малий та середній бізнес отримав на розвиток від ЄІБ € 400 млн
Євро. Фото: Pixabay
Європейський інвестиційний банк надав Україні кредит в розмірі 400 млн євро на розвиток малого та середнього бізнесу (МСБ).
Про це повідомяяє прес-служба Міністерства фінансів.
«Міністерство фінансів підтримує розвиток малого та середнього підприємництва завдяки залученому від Європейського інвестиційного банку кредиту в розмірі 400 млн євро», – йдеться у повідомленні.
Як інформують «Українські новини», 5 жовтня в Мінфіні підписано угоди з першими відібраними українськими банками (Мегабанк і Укргазбанк), завдяки чому кредитні кошти будуть спрямовані на фінансування інвестицій і потреб малого бізнесу в оборотному капіталі.
Кредитування розраховане на п’ять років з можливістю подальшого продовження строку використання кредитних ресурсів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).
Міністерство фінансів залучило довгострокові кредитні кошти ЄІБ для фінансування проектів малого та середнього підприємництва, а також проектів соціально-економічної інфраструктури, включаючи проекти з енергоефективності, пом’якшення наслідків зміни клімату й адаптації до них.
Відповідно до умов угоди з ЄІБ, Міністерство фінансів при сприянні агента – Укрексімбанк – надає кредитні кошти відібраним банкам-учасникам для подальшого фінансування ними українських підприємств.
Банки будуть брати участь у цьому проекті з дотриманням вимог, затверджених постановою Кабінету Міністрів від 30 листопада 2016 №1054.
Державна підтримка банківського кредитування МСБ допоможе диверсифікувати джерела економічного зростання України і створити нові робочі місця, сприятиме поліпшенню бізнес-клімату й допоможе українському МСБ вийти на ринок Європейського Союзу.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930