Авторизація

» » » Через 25 років люди обожествлять ШІ - експерти

Через 25 років люди обожествлять ШІ - експерти

Через 25 років люди обожествлять ШІ - експерти
Можна скільки завгодно сміятися над вірою в те, що ШІ коли-небудь стане настільки могутнім, що люди почнуть йому поклонятися, але експерти, з якими поспілкувалися журналісти Venture Beat, вважають, що це набагато реальніше, ніж здається.
Через 25 років штучний інтелект розвинеться настільки, що стане розумнішим від людини. Через 50-100 років він знатиме більше, ніж все населення Землі, разом узяте. До цього часу ШІ зможе створювати інші ШІ, обробляти дані з практично нескінченного числа джерел і контролювати майже кожний підключений гаджет на планеті. Тож не дивно, якщо справа дійде до обожнювання машини і створення власної релігії.
«Навчання людей релігійним нормам схоже на те, як ми вчимо машини: через повторення безлічі прикладів, які є версіями єдиної концепції, якої ми хочемо навчити машину, – каже Вінс Лінч, глава компанії IV.AI. – Є подібності між ШІ і релігією і в ієрархічній структурі розуміння знань, які виражені в нейронних мережах. Ідея навчити машину вчитися, а потім навчити її вчити (або писати ШІ) не сильно відрізняється від концепції досягнення просвітління після проходження безлічі випробувань».
Для підтвердження своєї точки зору Лінч створив модель ШІ, яка, взявши за основу кілька віршів з Біблії, створила на їх основі схожі, але власні: «І нехай твої компанії живлять тебе; але я своєю рукою не допоможу їм: навіть по всій землі, від царства небесного». Звичайно, це всього лише безглузде наслідування, але коли через 25-50 років ШІ стане розумнішим, він зможе вирішити написати свій священний текст для людей, в якому пояснить, що людям потрібно робити, як поводитися, як жити.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930