Авторизація

» » » Україну переводять на нову економічну модель / Новини / Finance.UA

Україну переводять на нову економічну модель / Новини / Finance.UA

Україну переводять на нову економічну модель / Новини / Finance.UA
Україна має значний транзитний потенціал, великі інвестиційні можливості і буде розширювати свою присутність на міжнародних ринках, – заявив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, передає прес-служба КМУ.
За його словами, замість сировинно-орієнтованого типу економіки уряд закладає надійний фундамент для інноваційно-інвестиційної економічної моделі, яка передбачає масштабне інфраструктурне будівництво та розвиток промисловості.
«Ключем до нових можливостей розвитку економіки і торгівлі України є стратегічно вигідне розташування на перетині шляхів з Азії в Європу і Африки», – зазначив він.
Він нагадав, що в травні цього року делегація України приєдналася до Діалогу високого рівня Форуму міжнародного співробітництва «Один пояс, один шлях» у Пекіні. І за підсумками візиту в Китай можна констатувати – Україна була, є і залишається стратегічно важливою для розвитку торгівлі на всьому Євразійському континенті.
«Чесні правила для торгівлі, вільні від протекціонізму і проявів надмірного захисту власних ринків, які до певної міри стримують динаміку глобального економічного зростання, – це важливий принцип проекту «Нового Шовкового шляху», – підкреслив перший віце-прем’єр.
Також він навів приклад нечесної гри на своїх логістичних перевагах і територіальній винятковості заборони Російської Федерації руху товарів, зокрема українських, через свою територію. Це завдає шкоди Україні й іншим учасникам ініціативи «Один пояс і один шлях», знищуючи фактично дух чесної і взаємовигідної торгівлі, який закладений Китаєм і його партнерами в основу філософії проекту.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930