Авторизація

» » » Біткоін: що очікує на криптовалюту

Біткоін: що очікує на криптовалюту

Біткоін: що очікує на криптовалюту Зовсім скоро, 1 серпня, найпопулярніша криптовалюта може бути розділена на кілька версій, які будуть конкурувати між собою. Буквально 10 найближчих днів можуть стати найбільш цікавими в історії криптовалют.

Зараз фахівці говорять про два можливі сценарії розвитку подій: перший – хороший, і по ньому, біткоін просто стане трохи зручніше і доступніше для користувачів. А другий – не найкращий, по ньому біткоін розділять на кілька конкуруючих валют. І в зв'язку з цим, деякі операції, здійснені завдяки біткоіну будуть просто недійсними.
Біткоін: що очікує на криптовалюту

Чому біткоін може розділитися на декілька валют?

Зараз, біткоін, хоча і дуже популярний, знаходиться не в найкращому стані. Це пояснюється дуже просто: коли біткоін створювали, ніхто не міг припустити, що він буде наскільки широко використовуватися. І зараз, на проходження транзакції потрібно чекати іноді близько двох тижнів.

Вирішити цю проблему можна двома способами: або змінити розмір блоку, або інформацію, яка вноситься в блок. А складність полягає лише в тому, що провідні фахівці з криптовалют розділилися на дві групи, з різними конкуруючими ідеями. І щоб біткоін залишився єдиним потрібно досягти згоди між найбільшими майнерами, авторитетними розробниками і популярними біржами і гаманцями.
Біткоін: що очікує на криптовалюту

Біткоін: що чекає валюту в найближчий місяць

29 липня – дедлайн для так званого BIP91 (Bitcoin Improvement Proposal ) – додаток, створений для удосконалення біткоіна. Але є одне АЛЕ – перейти має не менше 90 відсотків усіх майнерів, інакше нічого не вийде.

Читайте також: Що означає модне поняття "біткоін" та чому ця валюта популярна

1 серпня – запуск кампанії користувачів BIP148, яка буде підтримуватися SegWit. Якщо ж хоча половина з усіх майнерів не підтримають цю ініціативу, то біткоін розділиться на дві конкуруючих валюти: Legacy Bitcoin і 148 Bitcoin – нова криптовалюта. І якщо друга валюта стане більш популярною, то всі транзакції і угоди, зроблені за допомогою первісної валюти будуть недійсними.
Біткоін: що очікує на криптовалюту


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031