Авторизація

» » » Триває розробка земельної реформи: Гройсман прокоментував можливість продажу землі іноземцям

Триває розробка земельної реформи: Гройсман прокоментував можливість продажу землі іноземцям

Триває розробка земельної реформи: Гройсман прокоментував можливість продажу землі іноземцям Володимир Гройсман під час обговорення подальших дій щодо розробки земельної реформи з робочою групою розповів, що ця реформа має забезпечити розвиток та процвітання села. Нею передбачається, що українці зможуть між собою продавати та купувати землю, а також матимуть доступ до кредитів. Крім цього, фінансова сторона має бути задокументована.

Під час зустрічі глава уряду наголосив на тому, що можливість продажу землі іноземцям повністю виключається. Розробники земельної реформи виступають проти такої можливості. Землі мають належати українцям.

У розробці реформи беруть участь представники різних сторін, що зацікавлені в створенні такої реформи, яка допоможе побудувати потужну модель земельного ринку. Крім народних депутатів та представників уряду в роботі над реформою беруть участь представники підприємницького та аграрного секторів, різні агрокомпанії та представники фермерських господарств.

Гройсман також на голосив на важливості виваженості та прозорості всіх процесів.

Читайте також: Міністр аграрної політики залишив Кабінет Міністрів України

Під час зібрання робочої групи було обговорено можливість продажу землі юридичними особами, кількість землі, яка може бути зосереджена в руках одної особи, а також терміни і етапи впровадження цієї реформи.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031