Авторизація

» » » Запроваджено нові зміни на валютному ринку

Запроваджено нові зміни на валютному ринку

Запроваджено нові зміни на валютному ринку Національний банк України скасував заборону на покупку валюти за наявності у клієнта власних коштів на рахунках в сумі понад 100 тисяч доларів в еквіваленті, а також зняв ще ряд обмежень, повідомила у вівторок прес-служба регулятора.

Як відомо, раніше, за умови перевищення зазначеної суми, клієнт повинен був виконувати зобов'язання за рахунок власної іноземної валюти.

Вказується, що також Нацбанк зняв обмеження для фізичних осіб на переказ коштів за межі України для не торгових операцій. Раніше вони були обмежені сумою не більше 150 тисяч гривень (близько 5,7 тисячі доларів) на місяць (за винятком деяких випадків).

Також, банкам буде дозволено здійснювати операції з обміну іноземної валюти без обмежень щодо групи класифікатора іноземних валют і банківських металів як на міжбанківському, так і на міжнародному валютному ринку. До цього часу операції з обміну здійснювалися виключно в межах однієї групи класифікатора, за винятком операцій, які здійснюються: на міжбанківському та міжнародних валютних ринках для виконання зобов'язань за імпортними договорами, а також на міжнародних валютних ринках за купівлю іноземної валюти 1-ї групи класифікатора за іноземну валюту інших груп.

Читайте також: НБУ прийняв рішення про пом'якшення ряду обмежень на валютному ринку

Як зазначається, зняття зазначених обмежень дозволить банкам і їх клієнтам гнучко управляти власною ліквідністю і позитивно вплине на регулювання валютної позиції банків.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930