Авторизація

» » » Україна може розширити ринок збуту на країни НАТО

Україна може розширити ринок збуту на країни НАТО

Україна може розширити ринок збуту на країни НАТО Державний концерн «Укроборонпром», який об'єднує українські підприємства оборонно-промислового комплексу (ОПК), може отримати дозвіл на участь в тендерах на поставку товарів і послуг в інтересах країн-членів і партнерів НАТО в рамках програми «Несистемні Брокерські послуги». Про це 29 травня повідомила прес-служба ДК «Укроборонпром».

Прес-служба повідомила, що агентство НАТО з підтримки і постачання виступило з пропозицією включити підприємства ОПК України до переліку виробників продукції оборонного призначення. Таким чином, державний концерн «Укроборонпром» може отримати дозвіл на участь в тендерах на поставку товарів і послуг в інтересах країн-членів і партнерів альянсу в рамках програми «Несистемні Брокерські послуги.

За словами генерального директора ДК «Укроборонпром» Романа Романова, можливість поставки української військової техніки арміям країн НАТО підтверджує успіхи українських зброярів і конструкторів у створенні сучасних видів зброї.

«Романов заявив, що впровадження стандартів НАТО в виробництво і розробку нової техніки для сумісності з ОВТ (озброєння і військова техніка) країн-членів альянсу є незворотнім вектором розвитку і реформування Державного концерну «Укроборонпром». НА його думку, можливість поставки українського ОВТ в армії альянсу - підтвердження успіхів концерну в цьому напрямку.

Читайте також: Україна та НАТО уклали угоду про співпрацю

При цьому в місії України при НАТО поінформували про розробку доповнень до договірно-правової бази, що дозволить поглибити співпрацю України з Агенством НАто з підтримки і постачання . Відзначається, що Україна стала першою країною серед східноєвропейських партнерів НАТО, якій була запропонована така можливість.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Ноябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930