Авторизація

» » » НБУ розпочинає колосальні зміни з оновлення та осучаснення

НБУ розпочинає колосальні зміни з оновлення та осучаснення

НБУ розпочинає колосальні зміни з оновлення та осучаснення Наталія Бондаренко, начальник управління інформації та громадських комунікацій Національного банку України, розповіла про плани НБУ з ребрендингу. НБУ вже працює над цим проектом. Завершення його очікують до кінця 2017 року.

Підтримку НБУ з фінансового боку надає Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) в партнерстві з Еkonomika communications hub.

Національний банк України запланував ребрендинг в зв’язку з тим, що він повинен бути першим прикладом змін та реформ у державі, презентувати Україну на світовій арені як сильну та сучасну країну. Банк працює над своїм осучасненням та налаштуванням дружніх контактів з лідируючими європейськими банками. Заплановані зміни допоможуть НБУ стати більш відкритим і ближчим до народу, незалежним та надійним.

Зміни також будуть продемонстровані на сайті НБУ, створення якого планується восени 2017 року. Це ще один помітний урок в запланованому напрямку, який покаже громадянам всі суттєві зміни, які відбуваються в крані, а саме в сфері фінансів та викликатиме довіру громадян, допоможе мати вільний доступ до ознайомлення з фінансовою сферою.

Для робити над проектом НБУ були запрошенні найкращі фахівці зі сфери реклами та комунікацій. Проектом передбачається зміна фірмового стилю та логотипу банку відповідно до сучасних віянь у корпоративному дизайні та сфері реклами.

Читайте також: Україна розпочинає повну економічну і енергетичну блокаду Донбасу

Бондаренко також відзначило, що елементи логотипу та стилю будуть дружніми, простими та легкими, здатними привернути увагу та викликати довіру. НБУ наслідує у своєму розвитку найкращі світові банки та у своєму реформуванні використовує їхній досвід. Але докорінні зміни відбуватися не будуть, оскільки НБУ зберігає свій зв’язок з попередніми традиціями.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930