Авторизація

» » » В Укрпошті стартував Проект енергореабілітації компанії

В Укрпошті стартував Проект енергореабілітації компанії

В Укрпошті стартував Проект енергореабілітації компанії В Укрпошті стартував перший етап «Проекту енергореабілітації компанії». Мета проекту – створення системи оптимального споживання енергоресурсів, налагодження ефективного управління температурними режимами, забезпечення комфортного для перебування середовища наших приміщень, в залежності від їх типу та призначення.

Проект передбачає три етапи: на першому – відбуватиметься аналіз та пошук оптимальних інжинірингових рішень модернізації об’єктів нерухомості, на другому – фінансові розрахунки проектів енергомодернізації, на третьому – залучення ресурсів та впровадження проектів в життя. Заплановані терміни реалізації першого етапу проекту – березень-червень 2017 року.

Даний проект став можливим завдяки підтримці Європейського банку реконструкції та розвитку, який залучив і профінансував роботу європейських технічних консультантів, що будуть працювати у складі спільної робочої групи. Робочу групу очолив директор з управління нерухомим майном Укрпошти Дмитро Сенниченко.

В якості компанії-консультанта було обрано італійську компанію D’Appolonia, яка має досвід роботи з комерційними промисловими будівлями.

В результаті запровадження та реалізації Проекту Укрпошта забезпечить значну економію енергоресурсів та долучиться до компаній з відповідальним ставленням до збереження оточуючого середовища.

Довідково: На сьогодні Укрпошта має портфель нерухомості площею 1,3 млн. м2. Активи нерухомості амортизовані (зношені) на 80%, витрати на їх утримання складають близько 320 млн. грн. на рік.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031