Авторизація

» » » На спільному засіданні комітетів підприємців Київської ТПП прийняли плани на майбутнє

На спільному засіданні комітетів підприємців Київської ТПП прийняли плани на майбутнє

Заслухавши та обговоривши виступи та інформації щодо заходів та планів роботи Київської ТПП на перший квартал поточного року учасники засідання констатували, що в сучасних умовах глобалізації економіки, необхідності модернізації вітчизняного виробництва такі заходи покращують інвестиційну привабливість України та являються фактором для розвитку бізнесу.

На спільному засіданні комітетів підприємців Київської ТПП прийняли плани на майбутнє


Взаємодія КТПП з підприємцями зазнала корінних змін за рахунок системності та поповнення членської бази новими підприємцями, що з’явились в українському економічному просторі останнім часом.

На спільному засіданні комітетів підприємців Київської ТПП прийняли плани на майбутнє


Новообраним співголовою Комітету підприємців базових галузей промисловості Олександром Липським запропоновано проводити маркетингові дослідження, опитування, створювати фокус-групи, обговорювати питання промислового та веб-дизайну, технічних характеристик товарів, якості сервісу, збільшення обсягів продажів, ефективності реклами, оптимізації витрат підприємства, проводити презентації товарів та послуг, брифінги і прес-конференції.

На спільному засіданні комітетів підприємців Київської ТПП прийняли плани на майбутнє


Підприємства-члени мають можливість у разі необхідності залучати ресурси МЗС України, зокрема Ради експортерів та інвесторів при МЗС України, проводити в рамках Палати обговорення проектів та чинних нормативно-правових актів, колективно звертатись до центральних органів законодавчої та виконавчої влади з проектами, пропозиціями та скаргами.

Найближчий захід, якій відбудеться в Палаті 31 січня за міжнародною участю – зустріч членів Міжнародного Трейд-клубу та проведення індивідуальних переговорів, де кожне українське підприємство протягом двох годин зможе напряму поспілкуватись та обмінятись контактами з представниками відповідних країн та надати їм свої пропозиції. В цьому році вже підтвердили в зустрічі члени міжнародного Трейд-клубу посольств наступних країн: Австралії, Аргентини, Угорщини, Румунії, Болгарії, В'єтнаму, Бангладеш, Литви, Бельгії, Канади, Іспанії, Малайзії, Швейцарії, Польщі, Норвегії, Білорусі, Словаччини, Молдови, Південної Кореї, Чехії, Фінляндії, Італії, Європейської Економічної Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні, представник Програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020», Німецько-українська торгово-промислова палата, представництво Лейпцігер Мессе, Дюссельдорф Мессе. Ще тривають переговори з представниками Японії і ще декількох країн.

На спільному засіданні комітетів підприємців Київської ТПП прийняли плани на майбутнє


Засідання Комітетів підприємців базових галузей промисловості, будівництва та сприяння розвитку малих та середніх підприємств при Київській ТПП прийняла наступне рішення:

1. Прийняти до відома інформацію Белікова Михайла Матвійовича та секретаря Ванідовського Олександра Дмитровича щодо проведення засідання Міжнародного Трейд-Клубу 31 січня поточного року та рекомендувати вітчизняним підприємцям прийняти активну участь у його роботі.

2. Організаторам засідання Міжнародного Трейд-Клубу розробити рекомендації українським підприємцям по формуванню письмових звернень до торгових представництв закордонних посольств та місій. Запросити до участі в засіданні Міжнародного Трейд-Клубу представників Арабсько-української Ділової ради.

3. Підтримати пропозиції Агенства «Липський маркетинг груп» та ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна» щодо модернізації роботи комітетів та взаємовідносин Палати зі своїми членами, покращення інвестиційного клімату задля розвитку підприємництва.

4. Звернутися до Президії Київської ТПП затвердити Липського Олександра Вікторовича в якості співголови Комітету підприємців базових галузей промисловості при Київській ТПП.

5. Прийняти до відома інформацію торгового представника Республіки Бангладеш пана Моміна щодо можливостей співпраці підприємств України з країнами південно-східної Азії.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31