Авторизація

» » » Посилення підтримки столичних виробників – запорука успіхів у майбутньому

Посилення підтримки столичних виробників – запорука успіхів у майбутньому

Посилення підтримки столичних виробників – запорука успіхів у майбутньомуНа Раді Київської торгово-промислової палати розглядалися підсумки та нові напрями роботи найбільшої і авторитетної регіональної бізнес-асоціації як в Україні, так і в країнах Східної Європи.

Президент Київської ТПП Микола Засульський зробив наголос на щільну співпрацю з ТПП України, міськдержадміністрацією, Радою директорів міста, УСПП та іншими організаціями. В цій співпраці ключове питання – сприяння розвитку промислового виробництва, яке є запорукою розвитку міста і суспільства. Саме на цьому перший заступник голови Київської міської адміністрації Геннадій Пліс акцентував увагу учасників минулих зборів, які його всіціло підтримали.

Посилення підтримки столичних виробників – запорука успіхів у майбутньому


Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков на підсумковому засіданні Ради Київської ТПП наголосив на посиленні її ролі як комунікаційного майданчика між бізнесом і владою Києва. Зростання довіри підприємців позначилась в створенні комітету із захисту бізнесу, який стає реальним майданчиком спільного з владою подолання і ліквідації перешкод на шляху соціально-економічного розвитку столиці. Як результат все більш ефективно працює новостворений в Київській палаті Центр підтримки експортерів. Довіра європейських структур знайшла в рішенні створення на базі Київської ТПП Центру підтримки малого та середнього бізнесу. Програма допомоги малому та середньому бізнесу передбачає спільну роботу протягом 4 років з структурами Європейського Банку Розвитку та Реконструкції та Єврокомісії. Все це підкреслює лідерську роль Київської ТПП серед регіональних палат України.

Посилення підтримки столичних виробників – запорука успіхів у майбутньому


Як зазначив начальник управління промисловості та інноваційної політики Анатолій Баган в Стратегії розвитку Києва до 2025 року вперше з'явився розділ планування розвитку промисловості столиці. Позитивний досвід спільної роботи київської влади і торгово-промислової палати Києва дозволяє розширити співпрацю і протекціонувати київських підприємців у знову створюваному експортно-кредитному агентстві. Плануються в 2017 році спільні засідання з керівниками промислових підприємств з метою формування портфелів замовлень. Передовий досвід Київської ТПП з проведення виставок сприятиме просуванню товарів під брендом «Зроблено в Києві» як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках.

Посилення підтримки столичних виробників – запорука успіхів у майбутньому


Голова Постійної комісії Київради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики Олександр Бродський у київській палаті побачив клуб ділових людей, де практично та оперативно вирішуються питання бізнесу і вважає за необхідність лобіювання місцевих виробників, що дозволить створювати нові робочі місця і збільшувати податкові надходження в бюджет Києва. Муніципальна влада розуміє невикористаний потенціал Київської ТПП і необхідність розширення роботи з підприємцями через комунікаційний майданчик Київської ТПП. Тільки спільний вектор спрямувань і конструктивна співпраця регіональної влади та бізнесу дозволить Києву стати одним з найпривабливіших ділових інвестиційних центрів Європи.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031